Σχετικα με την οποια κατασταση που δημιουργηθηκε

Οτιδήποτε εκτός θέματος εδώ.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Σχετικα με την οποια κατασταση που δημιουργηθηκε

Δημοσίευση από pepinos »

εχω να πω τα εξεις

το forum αυτο το γνωριζω προσωπικα, οπως και τα 3 μελη του maddog-brain-waker εδω και 4-5 χρονια

τα μελη αυτα ουδεποτε διεγραψαν για ψηλου πηδημα οποιοδηποτε post στο οποιο μπορει και ιδιοι να μην ηθελαν να ειναι εμφανισιμο, αλλα επραξαν (και τους συγχαιρω για αυτο) αυτο που πρατει ενας σωστος modelator

να αφηνει ενα post ωστε να δημιουργητε ενας διαλογος

πραγμα που στο αλλο site που ειμουν πριν κατι μηνες, ηταν αδιανοητο να γινει

τωρα επειδη και εγω για ενα διαστημα στο παρελθον ημουν modelator σε ενα πρωην forum με πολυ γνωστο ονομα user το οποιο ακομα ανακατευεται μετους ηλεκτρονικους υπολογιστες...εχω να πω το εξεις

κρατουσα ισσοροπιες στα μελη, και δεν διεγραφα χωρις λογο και αφορμη διαφορα post
μπορει και μενα να με ενοχλουσαν καποια threads, αλλα παντα επικρατουσε ο διαλογος μεσα στην κοινοτητα

τωρα το να με κατηγορουνε προσωπικα καποιοι απο εδω λογο πχ αυθαδειας-συνπεριφορας..η οπως ο pooky με ignore buttons, σημαινει ενα πραγμα
στο οτι δεν βλεπουν και δεν ζυγιζουν τα πραγματα αναμεσα στα 2 sites, αλλα δυστυχως η ζυγαρια τεινει εδω....
και αυτο που ελεγα χτες περι αμνησιας για τα οσα συνεβησαν στο αλλο forum.....ισχυει ακομα

για αυτο οπως πολλυ σωστα καποια μελλη ειπαν εδω(η μελλος), καλυτερα να τα συζητησουμε στο κοντινο meeting του mame, και εαν ειναι εμφικτο, να ερθει και ο αλλος ιδιοκτητης του αλλου site....ωστε να υπαρξει ενας πληρης και αντικειμενικος διαλογος

προσωπικα πιστευω οτι θα υπαρξει

οτι ειχα να πω το ειπα

θα παρακαλεσω τους mods να σβησουν το thread καποια στιγμη σημερα, αρκει να διαβαστει το μυνημα μου η παρακληση μου σε ολα τα μελη εδω

τα υπολοιπα ελπιζω να τα συζητησουμε απο κοντα

ευχαριστω
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
tasoulhs
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2004 12:00
Τοποθεσία: Βέροια
Επικοινωνία:

Re: Σχετικα με την οποια κατασταση που δημιουργηθηκε

Δημοσίευση από tasoulhs »

pepinos έγραψε:τωρα επειδη και εγω για ενα διαστημα στο παρελθον ημουν modelator σε ενα πρωην forum με πολυ γνωστο ονομα user το οποιο ακομα ανακατευεται μετους ηλεκτρονικους υπολογιστες...εχω να πω το εξεις

κρατουσα ισσοροπιες στα μελη, και δεν διεγραφα χωρις λογο και αφορμη διαφορα post
μπορει και μενα να με ενοχλουσαν καποια threads, αλλα παντα επικρατουσε ο διαλογος μεσα στην κοινοτητα
Αφού θα πάμε αργότερα στη Σκουπιδιάρα...

Θα μπορούσα να έχω τη διεύθυνση αυτού του forum και το username που έχεις/είχες εκεί; Αν γίνεται πες μου όλα τα username που είχες, σαν απλός user και σαν modelator.
1) Είσαι troll ;
2) Είσαι ηλικίας 16- ;
3) Να διαβάζεις ξέρεις ;
...
100) Αν φοβάσαι το command line, το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία!
...
666) Φοτυα στους ανωρφωγραθους !
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

to forum δεν υπαρχει εδω και τουλαχιστον 3 χρονια και κατι μηνες
τωρα, με το να ονομασω το user το οποιο μου παραχωρησε για λιγους μηνες την θεση του modelator το θεωρω προσωπικα ενος ειδους προδοσιας
περισσοτερα μπορω να πω στο meeting
παντως το συγκεκριμενο προσωπο ετσι και πω το ονομα του....το οποιο θα γινει στο meeting....το γνωριζετε ολοι
ειναι πασιγνωστο
αλλα εγω προσωπικα δεν αντεχα την θεση αυτη, διοτι εχει πολλες ευθυνες, και επεισης οποως δηλωσα πριν πρεπει να εισαι αντικειμενικος και να εχεις μια ισορροπια και ισονομια στα μελη


περισσοτερα καλυτερα απο κοντα :wink:
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Τί μανία είναι αυτή να ανακατεύετε όλα τα φόρουμ που είστε μέλη μεταξύ τους; Δεν μπορείτε να κατανοήσετε ότι το τί κάνετε εδώ είναι παντελώς άσχετο με το τί κάνετε σε άλλα φόρουμ, ακόμα και εάν κάποια μέλη είναι κοινά μεταξύ τους; Εάν έχετε πρόβλημα με κάποιον admin - mod - user, συζητήστε τα εκεί που έχετε το πρόβλημα, στο παρόν φόρουμ καλό θα ήταν να συζητάτε μόνο θέματα που αφορούν το mame.gr, αν και βρίσκω μάλλον ανόητο να θέτουμε σε ανοικτή συζήτηση το αν οι εκάστοτε mods-admins (που αναφέρθηκε) κάνουν καλά την δουλειά τους...
α) έχουμε πρόβλημα; στείλτε μήνυμα στο μεγάλο αφεντικό (admin)
β) το πρόβλημα συνεχίζεται; δεν μας αρέσει; το κουβαδάκι αγκαζέ και σε άλλη παραλία.

Επίσης, αγαπητέ φίλε pepinos, νομίζω ότι ήδη τράβηξε πολύ, φτάνει πια... μην το παίρνεις τόσο βαριά - τόσο προσωπικά και η ημέρα σου θα είναι πιο όμορφη. Χαλάρωσε - ηρέμησε, μην εκμεταλλεύεσαι την ανοχή των υπευθύνων και φίλων του παρόντος φόρουμ, μην συνεχίζεις αυτή την αδιέξοδη κουβέντα και ασχολήσου σε παρακαλώ με κάτι άλλο. ΟΚ, γελάσαμε, μάθαμε διάφορα που δεν γνωρίζαμε (ηλικίες, διπλοπροσωπίες, στομαχικά προβλήματα, κλπ) αλλά άρχισε να κουράζει και εάν το λέω εγώ σαν μέλος και είδες την στάση μου απέναντι σου, τί να πούνε και οι υπεύθυνοι;

Παρακαλώ και τους υπόλοιπους φίλους να σταματήσουν να "τσιγκλάνε" τον φίλο pepinos, τα είπατε μια, δυο, τρεις, δεκατρεις... όποιοι ήταν να το καταλάβουν το έλαβαν το μήνυμα, οι υπόλοιποι απλά δεν πρόκειται... ;) Zητώ συγνώμη από τους υπευθύνους για αυτή μου την παρέμβαση αλλά μου τελειώσαν τα Pop corn και δεν πρόλαβα να πάρω άλλα... :D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TallMan
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: 30 Απρ 2006 01:06
Τοποθεσία: Καπου μεταξυ Θεσσαλονικης Αθηνας Πατρας

Δημοσίευση από TallMan »

Κι άλλο thread για την ίδια ιστορία απλά παραπάει...
Nα'χα αλλο ενα δεκαρικο!Μου τελειωσαν τα credit!

My animals slow! ;)

F1 πιστα στην Ελλαδα ρεεεεε!!!!!!!!!
oblivion
Wonder Boy
Wonder Boy
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 26 Αύγ 2007 01:22

Re: Σχετικα με την οποια κατασταση που δημιουργηθηκε

Δημοσίευση από oblivion »

tasoulhs έγραψε:
pepinos έγραψε:τωρα επειδη και εγω για ενα διαστημα στο παρελθον ημουν modelator σε ενα πρωην forum με πολυ γνωστο ονομα user το οποιο ακομα ανακατευεται μετους ηλεκτρονικους υπολογιστες...εχω να πω το εξεις

κρατουσα ισσοροπιες στα μελη, και δεν διεγραφα χωρις λογο και αφορμη διαφορα post
μπορει και μενα να με ενοχλουσαν καποια threads, αλλα παντα επικρατουσε ο διαλογος μεσα στην κοινοτητα
Αφού θα πάμε αργότερα στη Σκουπιδιάρα...

Θα μπορούσα να έχω τη διεύθυνση αυτού του forum και το username που έχεις/είχες εκεί; Αν γίνεται πες μου όλα τα username που είχες, σαν απλός user και σαν modelator.
Την ίδια απορία έχω κι εγώ.
Ήταν "modelator" σε άλλο πολύ γνωστό forum και δεν ξέρει ούτε καν να το προφέρει σωστά; :D
Δεν μας τα λες καλά φίλε Πεπίνε... :roll:
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

TallMan έγραψε:Κι άλλο thread για την ίδια ιστορία απλά παραπάει...
Όντως.Closed-Maddog
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Κλειδωμένο