προβλημα με το pleasuredome

Οτιδήποτε εκτός θέματος εδώ.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Θα παρακαλέσω αυτό το post να διαβαστεί από όλους προσεκτικά.

Λοιπόν pepinos.Πριν λίγο μίλαγα με τον kaisakabisos.
Θα σου μεταφέρω τα πιο σημαντικά σημεία της ομιλίας μας -με τα οποία συμφωνώ σε πολλά- και αφού πρώτα του ζήτησα την άδεια αυτά που ειπώθηκαν να τα μεταφέρω εδώ για να τα διαβάσουμε όλοι μας.

Δεν πρόκειται να σου απαντήσει για τους εξής λόγους:
1)Δεν έχει να πει τίποτα με banaρισμένους users
2)Δεν χρειάζεται,έχει πλέον τελειώσει
3)Δεν είναι το σωστό μέρος
4)Είναι εκεί που είναι και δεν διαπραγματεύεται
5)Δεν παίρνει μόνος αποφάσεις,αλλά μαζί με άλλα 24 μέλη του PD

Θα πρέπει να μάθεις από λάθη σου τα οποία είναι πολλά.
Παραθέτω στους λοιπούς που έχουν πρόσβαση στο forum του PD 2 posts που είχε ξεκίνησε ο pepinos
Link στο PD, το αρχικό ήταν πολύ μακρύ και χάλαγε το layout

Αυτό που του έκανε μεγάλη εντύπωση είναι η αντίδραση του Ambu την οποία χαρακτήρισε συγκινητική ανθρώπινη κ έντιμη
Έκανε το λάθος,το παραδέχθηκε και τελείωσε.
Είναι ντροπή και αισθάνεται άσχημα που τέτοια άτομα είναι banaρισμένα αλλά οι κανόνες είναι κανόνες.

Τέλος,το mame.gr δεν είναι μέρος για να ξεκινήσεις τα προβλήματα σου με το PD,ειδικά όταν η κοινότητα του emulation έχει στενούς δεσμούς μεταξύ της.
Τα άπλυτα σου,δεν τα πλένεις στο σπίτι του γείτονα,αλλά στο δικό σου.
Θα πρέπει να αισθάνεσαι ευγνώμων στον BrainKiller στον Maddog και στον Whacker και όχι να τους φέρνεις σε δύσκολη θέση.



Γνώμη-Παράκληση:Θα παρακαλούσα όλους τους χρήστες που το διαβάσανε αυτό είτε τους αφορά άμεσα είτε όχι,να μην απαντήσουν και να ζητήσω για μία ακόμη φορά να κλειδωθεί το thread.Όπως επίσης να ζητήσω εαν γίνει αυτό να μην ανοίξει αμέσως παρόμοιο thread.
Ένας από τους πολλούς λόγους -και πιθανόν ο σημαντικότερος για εμένα- βρίσκεται στην πιο πάνω παράγραφο-. :wink:
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
tasoulhs
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2004 12:00
Τοποθεσία: Βέροια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tasoulhs »

Κατανοητά όλα αυτά που λες φίλε μου grip. Το θέμα έχει λήξει για το PD. :butcher:

Εδώ όμως είναι mame.γκρ, γιατί να σταματήσουμε; Πόσο καιρό έχεις να δεις τόσα post καθημερινά; Πόσο καιρό έχεις να γελάσεις τόσο (και να λυπηθείς, εμένα το ban χωρίς να έχω κάνει κάτι με πείραξε :( );

Αφού έχει την πλάκα του το θέμα γιατί να μην περάσουμε ευχάριστα το ΣΚ! Ας το κλείσουμε από Δευτέρα. :twisted: :lol: :twisted:
1) Είσαι troll ;
2) Είσαι ηλικίας 16- ;
3) Να διαβάζεις ξέρεις ;
...
100) Αν φοβάσαι το command line, το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία!
...
666) Φοτυα στους ανωρφωγραθους !
Άβαταρ μέλους
pooky(1)
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 572
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2006 14:45
Τοποθεσία: Skyrim.

Δημοσίευση από pooky(1) »

@ Whacker: Πατριώτη καλαματιανέ ζητώ συγνώμη για τα φορτισμένα λόγια μου, αλλά όπως και να το κάνουμε η υποτίμηση της νόησής μας ειδικά σε βασικούς κανόνες, με ενοχλεί ιδιαίτερα.

Δεν έχω να πω τίποτε άλλο στον pepino, από αυτή τη στιγμή είναι στους ignored users και δεν θα φίνονται κν τα Posts του σε εμένα.

Το θέμα έχει λήξει.
14-06-1984 ----- 14-06-2011. 27 years of gaming!
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

pepinos έγραψε:
GeoAnas έγραψε:
@ pepinos
Όπως βλέπεις το θέμα σου πήρε διεθνή (ν)τροπή ! :oops: :evil:
εαν θυμαμαι καλα, δεν εχω ασχοληθει προσωπικα μαζι σου.....η θα πρεπει να ασχοληθω, για να γινει λιγο αχταρμας εδω μεσα?

και το πως πηρε το θεμα...οπως λεμε κατω απο το αυλακι......γουστο μου και καμαρι μου :evil:
Jimmy γιατί το πήρες ως προσωπική επίθεση ?
Εδώ ειπώθηκαν ΤΟΣΑ για τα προβλήματα που είχαμε εμείς ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ με IRC etc και εσύ δεν κατάλαβες τίποτα ?
Σε αγαπώ και σε εκτιμώ αλλά όταν γράφουμε κάτι σε διεθνή forum, εεε πως να το κάνουμε αισθανόμαστε κάτι και από Ελλάδα :wink:
Άρα εκφράσεις του τύπου "γούστο μου και καμάρι μου " δεν στέκονται λεβέντη μου....
Για τον αχταρμά τώρα....άστο, προτιμώ τον ταραμά !! :lol:
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Δημοσίευση από theoritikos »

Λίγο έλειψα απο το forum και ανακαλύπτω πως είχαμε εξελίξεις!
Αφού έκανε παρέμβαση ένας απο τους administrators του PD και εξήγησε λογικά και κατανοητά τι έχει συμβεί, πιστεύω πως το θέμα πρέπει να λήξει, γιατί αρχίσαμε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας χωρίς λόγο.
Give peace a chance!! :!:
In the beginning it was pong.....
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

grip

δεν χρειαζομαι μεσολαβητες
εαν ο ανθρωπος συμφωνα με τα χτεσινα λεγομενα του, ειναι οκ και δεν εχει κανενα προβλημα με κανεναν ελληνα user, τοτε θα πρεπει να απαντησει εδω, και ποσο μαλλον να επεξηγησει καποια πραγματα που γινανε αυτες τις μερες(μη γνωστα στο κοινο εδω)
τωρα τα δεν απανταει-δεν κανει , δεν ρανει...τα ακουω βερεσε
τον περιμενω σημερα καποια στιγμη να εμφανιστει εδω
το thread μην κλειδωθει μεχρι σημερα το βραδυ, για να φανει, εαν ολα αυτα που ειπε χτες ισχιουν ,η οχι
και απο χτες τα ακολουθα που ειπες grip δεν ισχιουν διοτι ο ιδιος εσπασε τους νομους του site για να κανει μια χαρη...πραγμα σεβαστο
τωρα εαν δεν απαντησει...αναγκαστικα και δημοκρατικα, θα πρεπει να εκφρασω τους οποιοδηποτε δικους μου λογους, για την μη συνομιλια του
εκτος εαν δεν πρεπει να απαντησω....για προφανεις σκοπους

ΥΓ¨¨ το παρον κειμενο που θα γραφτει το βραδυ εδω, σε περιπτωση που δεν εμφανιστει ο ιδιος
Απαιτω να μεταφραστει και να δωθει στον ιδιο....εφοσον και οταν δεν δεχθει τον διαλογο
καθως επεισης για αποφυγη ενεργειας σαν αυτη που εκανε ο grip(δηλαδη να του σταλει το μυνημα, αλλα να απαντησει εκτος του forum εδω)θα παρακαλεσω οποιο μελλος το μεταφρασει στα αγγλικα, να μην δωθει απαντηση εδω απο τα λεγομενα του , αλλα ο ιδιος να τον προσκαλεσει εδω
αλλωστε ο διαλογος πρεπει να ειναι αντικειμενικος
αρνουμαι κατηγορηματικα οποιαδηποτε απαντηση του, εαν δεν παρεβρεθει εδω μεχρι το βραδυ...γιατι αλλο?για διαλογο
τωρα εαν ξανααπαντησει διαμεσου 3του προσωπου, θα σας παρακαλεσω να μην εκτυπωθει εδω η οποιαδηποτε απαντηση του
αφορα εμενα προσωπικα το θεμα
και τελος να μεταφραστει λεξη προς λεξη στα αγγλικα, τα οποια θα τονισω εδω
γιατι το λεω?διοτι καποιες ερμηνειες χρειαζονται εξειδικευμενες εννοιες απο τα ελληνικα στα αγγλικα

ευχαριστω
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
oblivion
Wonder Boy
Wonder Boy
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 26 Αύγ 2007 01:22

Δημοσίευση από oblivion »

GeoAnas έγραψε:
pepinos έγραψε:
GeoAnas έγραψε:
@ pepinos
Όπως βλέπεις το θέμα σου πήρε διεθνή (ν)τροπή ! :oops: :evil:
εαν θυμαμαι καλα, δεν εχω ασχοληθει προσωπικα μαζι σου.....η θα πρεπει να ασχοληθω, για να γινει λιγο αχταρμας εδω μεσα?

και το πως πηρε το θεμα...οπως λεμε κατω απο το αυλακι......γουστο μου και καμαρι μου :evil:
Εδώ ειπώθηκαν ΤΟΣΑ για τα προβλήματα που είχαμε εμείς ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ με IRC etc και εσύ δεν κατάλαβες τίποτα ?
Σε αγαπώ και σε εκτιμώ αλλά όταν γράφουμε κάτι σε διεθνή forum, εεε πως να το κάνουμε αισθανόμαστε κάτι και από Ελλάδα :wink:
Άρα εκφράσεις του τύπου "γούστο μου και καμάρι μου " δεν στέκονται λεβέντη μου....
Πες τα χρυσόστομε!!! :!:
pepinos έγραψε:αναγκαστικα και δημοκρατικα
:shock:
pepinos έγραψε:Απαιτω να μεταφραστει
:shock: :shock:
pepinos έγραψε:να μεταφραστει λεξη προς λεξη στα αγγλικα
:shock: :shock: :shock:

Τίποτα άλλο απαιτείς να σου κάνουμε; :shock:
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Λοιπόν, pepino, ας τα βάλουμε με 1-2-3 σε μια τελευταία προσπάθεια να καταλάβεις.

1) ο KKB δεν πρόκειται να ανοίξει διάλογο μαζί σου. Έκανες πολλαπλά και χονδροειδέστατα λάθη, τα πλήρωσες με μόνιμο και αμετάκλητο ban. Τελείωσε. Ήδη ήταν απίστευτο και πολύ ευγενικό για τον ίδιο που μπήκε στον κόπο να γραφτεί στο forum και να δώσει εξηγήσεις μια φορά. Δεν μας χρώσταγε τίποτα απολύτως και το έκανε επειδή το ήθελε ο ίδιος. Κύριος με όλη την σημασία της λέξης!

2) Κανένας νόμος του PD δεν έσπασε, ανεξάρτητα από γνωριμίες κλπ. Οι grip και tasoulhs επανήλθαν γιατί απλώς απόδειξα ότι δεν είχαν παραβεί κανένα κανόνα. Αυτό είναι και το μόνο που θα μπορούσα να έχω επιρροή, δηλαδή να κάτσουν οι mods του PD και να με ακούσουν σε ένα δίκαιο αίτημα. Εσύ και ο Ambu είστε σε άλλη κατηγορία και δεν μπορείτε να επανέλθετε ποτέ στο PD λόγω παραβίασης σημαντικού και ξεκάθαρου κανόνα που λέει απλά "αν κάνεις δεύτερο λογαριασμό ή βοηθήσεις άλλον να κάνει, παίρνεις μόνιμο ban". Ακόμα και για τον Ambu που είναι προσωπικός μου φίλος και έχουμε επαφή και εκτός community δεν μπορώ να κάνω τίποτα, δέχεται την ίδια ποινή με εσένα.

3) Η υπομονή μου στις αντεγκλήσεις σου με τους όποιους άλλους χρήστες εξαντλείται. Μην συνεχίζεις γιατί μόνο εις βάρος σου μπορεί να βγεί.

4 και σημαντικότερο) Το μόνο που σου μένει να κάνεις είναι να πεις ένα απλό "Συγγνώμη" για τα λάθη που έκανες και να δεχτείς με αξιοπρέπεια την τιμωρία. Αν το κάνεις όπως το έκανε ο Ambu, ίσως πάρεις κανέναν πόντο στην εκτίμηση των υπόλοιπων μελών. Η αντρίκια αντιμετώπιση είναι ένα απλό "Ναι βρε παιδιά, έκανα μ@λ@κί@, συγχωρήστε με". Τα υπόλοιπα είναι εις βάρος σου.
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

Maddog

ασε το thread ανοιχτο μεχρι το βραδυ σε περιπτωση που απαντησει σε αυτα που ειχα γραψει

τωρα εαν δεν απαντησει τοτε το θεμα θεωρειται ληξαν εδω(εννοω στο forum)

αλλα ακομα θα υπαρχουν αναπαντητα ερωτηματα με το τι ειπωθηκε χτες απο τον ιδιο εδω, καθως επεισης και το γιατι δεν μιλαει σε ενα ελληνα member εφοσον δεν εχει προβλημα περι φυλλετικων διακρισεων κλπ κλπ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pepinos την 22 Φεβ 2008 16:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
epoulias
Black Tiger
Black Tiger
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2004 20:47

Δημοσίευση από epoulias »

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :boredom: :boredom: :boredom:
Emulation is the key...
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Επαναλαμβάνω. Διάβασε τα 1,2,3,4. Εκεί υπάρχουν όλες οι αναγκαίες απαντήσεις.
Maddog έγραψε:1) ο KKB δεν πρόκειται να ανοίξει διάλογο μαζί σου. Έκανες πολλαπλά και χονδροειδέστατα λάθη, τα πλήρωσες με μόνιμο και αμετάκλητο ban. Τελείωσε. Ήδη ήταν απίστευτο και πολύ ευγενικό για τον ίδιο που μπήκε στον κόπο να γραφτεί στο forum και να δώσει εξηγήσεις μια φορά. Δεν μας χρώσταγε τίποτα απολύτως και το έκανε επειδή το ήθελε ο ίδιος. Κύριος με όλη την σημασία της λέξης!

2) Κανένας νόμος του PD δεν έσπασε, ανεξάρτητα από γνωριμίες κλπ. Οι grip και tasoulhs επανήλθαν γιατί απλώς απόδειξα ότι δεν είχαν παραβεί κανένα κανόνα. Αυτό είναι και το μόνο που θα μπορούσα να έχω επιρροή, δηλαδή να κάτσουν οι mods του PD και να με ακούσουν σε ένα δίκαιο αίτημα. Εσύ και ο Ambu είστε σε άλλη κατηγορία και δεν μπορείτε να επανέλθετε ποτέ στο PD λόγω παραβίασης σημαντικού και ξεκάθαρου κανόνα που λέει απλά "αν κάνεις δεύτερο λογαριασμό ή βοηθήσεις άλλον να κάνει, παίρνεις μόνιμο ban". Ακόμα και για τον Ambu που είναι προσωπικός μου φίλος και έχουμε επαφή και εκτός community δεν μπορώ να κάνω τίποτα, δέχεται την ίδια ποινή με εσένα.

3) Η υπομονή μου στις αντεγκλήσεις σου με τους όποιους άλλους χρήστες εξαντλείται. Μην συνεχίζεις γιατί μόνο εις βάρος σου μπορεί να βγεί.

4 και σημαντικότερο) Το μόνο που σου μένει να κάνεις είναι να πεις ένα απλό "Συγγνώμη" για τα λάθη που έκανες και να δεχτείς με αξιοπρέπεια την τιμωρία. Αν το κάνεις όπως το έκανε ο Ambu, ίσως πάρεις κανέναν πόντο στην εκτίμηση των υπόλοιπων μελών. Η αντρίκια αντιμετώπιση είναι ένα απλό "Ναι βρε παιδιά, έκανα μ@λ@κί@, συγχωρήστε με". Τα υπόλοιπα είναι εις βάρος σου.
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
TallMan
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: 30 Απρ 2006 01:06
Τοποθεσία: Καπου μεταξυ Θεσσαλονικης Αθηνας Πατρας

Δημοσίευση από TallMan »

Ο KKB έμπαινε και χτες και σήμερα συνέχεια εδώ μέσα.

Μπράβο του και προς τιμήν του για το ενδιαφέρον που έδειξε και δείχνει. Πρέπει να είναι πολύ αξιόλογο άτομο.

Ας τελειώσει επιτέλους αυτή η παρωδία...

Θεωρώ αυτονόητο πως ο admin μας γνωρίζει τι συμβαίνει μέχρι τώρα.Ας το πάρει το ποτάμι αυτό το thread επιτέλους και ας το εξαφανίσει στα Τάρταρα να τελειώνουμε...
Nα'χα αλλο ενα δεκαρικο!Μου τελειωσαν τα credit!

My animals slow! ;)

F1 πιστα στην Ελλαδα ρεεεεε!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Συμφωνοντας καταρχην με οσα ειπε ο Maddog - και δινοντας πολλους ποντους στον Ambu (οχι για το οτι βοηθησε τον χρηστη pepino αλλα για τον αντρικιο τροπο που δεχτηκε το "αναποφευκτο") και μη ξεχνωντας οτι περιστοιχιζομαι μονο απο φιλους εδω, θα ηθελα να παρακαλεσω τον Brainkiller να απομακρυνει απο το thread αυτο, τις όποιες αναφορες στο nick που χρησιμοποιουσα μεχρι προσφατα σε αλλο forum, μεσα απο τα post του χρηστη pepinos.

Οι αναφορες αυτες αλλα και ο τροπος με τον οποιο παραποιησε ο συγκεκριμενος χρηστης το nick μου χρηζουν τουλαχιστον Νομικης αντιμετωπισης, πραγμα για το οποιο επιφυλασσομαι.

Γνωριζω πολυ καλα (και απο ιδία πειρα) οτι γεγονοτα που συμβαινουν σε αλλα fora και internetικους τοπους πρεπει να παραμενουν εκει, και ποσως ενδιαφερουν κανεναν αλλον.

Ακριβως γιαυτο, και επειδη δεν θελω επουδενι να απασχολησω το mame.gr με θεματα που δεν το ενδιαφερουν αλλα με στεναχωρουν (και με προσβαλουν) οταν τα συναντω μπροστα μου εδω μεσα, επαναλαμβανω την παρακληση μου για την απομακρυνση τους απο το δημοσιο ταμπλο.


Οσο φιλικα (με) παιρνει
paspartoo
(telamonas.stokos)
Leave the gun. Take the cannoli.
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

ηθελα να απαντησω, αλλα δεν θα το κανω,ελπιζω σε οποια διευθετηση του θεματος στο προσεχες meeting...το να γινονται απαντησεις επι 10σελιδων δεν θα βγαλει πουθενα
κατα τα αλλα δεν κατηγορω τα παιδια που με βοηθησαν, αλλα τα ευχαριστω εστω και για το συντομο χρονικο διαστημα οπου μπηκα εκει
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

pepinos έγραψε:το να γινονται απαντησεις επι 10σελιδων δεν θα βγαλει πουθενα
Σωστόν. Locked προσωρινά μέχρι να ηρεμήσουν λίγο όλοι-Maddog

@paspartoo: όσα βρήκα τα διέγραψα. Αν και μάλλον θεωρώ ότι δεν τα χρησιμοποιούσε υβριστικά αλλά σαν συντόμευση του εκεί nickname σου, γι'αυτό και δεν τα είχα σβήσει άμεσα...αν πάντως ξέφυγε κάτι απλά υπόδειξε το μου, ήδη έχω κουραστεί αρκετά με αυτή την υπόθεση.
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Κλειδωμένο