προβλημα με το pleasuredome

Οτιδήποτε εκτός θέματος εδώ.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

oblivion
Wonder Boy
Wonder Boy
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 26 Αύγ 2007 01:22

Δημοσίευση από oblivion »

pepinos έγραψε:υπαρχουν και παρατραβηγμενα περιστατικα, οπως ακριβως αυτα που ειχα αναφερει εδω
Σε ποιό περιστατικό αναφέρεσαι, σε αυτό που «δήθεν» σου χάκεψαν το account hackers; :roll:
Παρατραβηγμένο όντως, από τα μαλλιά θα έλεγα. :lol:
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Το thread μένει ανοικτο... Γίνεται προσπάθεια κατανόησης του Pepinou. Αφοσιωθείτε!!!!!!!! :evil:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
tasoulhs
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2004 12:00
Τοποθεσία: Βέροια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tasoulhs »

pepinos για Πρόεδρος της Δημοκρατίας της Ελλάδας!

Μήπως να του κάνουμε ένα μπάνιο και στο mame.gr ;
Μπααα, έχει περισσότερη πλάκα και απο τον annie !!! :mrgreen:

Όποιος γέλασε με τα παραπάνω περιμένω να μου στείλει το dvd με προσωπικές στιγμές του pepinou και τους modelators του PD.
Ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιος ήταν από πάνω και ποιος από κάτω. :wink:
1) Είσαι troll ;
2) Είσαι ηλικίας 16- ;
3) Να διαβάζεις ξέρεις ;
...
100) Αν φοβάσαι το command line, το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία!
...
666) Φοτυα στους ανωρφωγραθους !
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

tasoulhs έγραψε:pepinos για Πρόεδρος της Δημοκρατίας της Ελλάδας!

Μήπως να του κάνουμε ένα μπάνιο και στο mame.gr ;
Μπααα, έχει περισσότερη πλάκα και απο τον annie !!! :mrgreen:

Όποιος γέλασε με τα παραπάνω περιμένω να μου στείλει το dvd με προσωπικές στιγμές του pepinou και τους modelators του PD.
Ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιος ήταν από πάνω και ποιος από κάτω. :wink:
κατσε να παμε για υπουργοι πολιτισμου πρωτα...και επειτα προθυπουργοι:wink: :wink:

λοιπον εγω σταματαω εδω...και ο εννοω νοητω...για τα οσα ανεφερα πριν
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Εικόνα
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
akmakas
Wonder Boy
Wonder Boy
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2006 23:42
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από akmakas »

Game over...insert coin.. :D
Back to the roots...
ZX Spectrum forever....
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Και 2500 χρόνια μετά την Ιλιάδα και την Οδύσσεια, το mame.gr σας παρουσιάζει σε αποκλειστικότητα το πρώτο νεοελληνικό έπος: Πεπινιάδα!!!

Μέχρι στιγμής έχει εξελιχτεί σε 12 ραψωδίες (=σελίδες) αλλά έχουμε ακόμα μέλλον... :roll:
Μείνετε μαζί μας όσο αναζητούμε τις απαντήσεις στα σοβαρότατα και προαιώνια ερωτήματα:

-Θα βρει ο pepinos την πόρτα προς τα Ηλύσια Πεδία των roms ξανά;
-Ο Κέρβερος στην πύλη θα τον πάρει χαμπάρι για τέταρτη φορά;
-Θα φάνε και άλλα αθώα θύματα κατακέφαλα τους κεραυνούς των οργισμένων φρουρών του Θόλου;
-Ποιός ήταν τελικά ο αλητήριος Σάτυρος-hacker που του χάλασε το ratio και του έφτιαξε 3 accounts παρά την θέληση του;
-Μήπως έφτασε η ώρα της Νέμεσης για κάποιους;
-Πότε θα κουραστεί ο Από Μηχανής Θεός του forum;


Μείνετε μαζί μας για την συνέχεια...όλα θα αποκαλυφθούν στο τέλος. :D
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

μπαααα δεν ξαναπαταω στον κερβερο
γινεται του αδη εκει μεσα :lol: :lol: :lol:
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
tasoulhs
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2004 12:00
Τοποθεσία: Βέροια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tasoulhs »

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

+3 :lol:
1) Είσαι troll ;
2) Είσαι ηλικίας 16- ;
3) Να διαβάζεις ξέρεις ;
...
100) Αν φοβάσαι το command line, το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία!
...
666) Φοτυα στους ανωρφωγραθους !
Άβαταρ μέλους
TallMan
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: 30 Απρ 2006 01:06
Τοποθεσία: Καπου μεταξυ Θεσσαλονικης Αθηνας Πατρας

Δημοσίευση από TallMan »

Maddog έγραψε:Και 2500 χρόνια μετά την Ιλιάδα και την Οδύσσεια, το mame.gr σας παρουσιάζει σε αποκλειστικότητα το πρώτο νεοελληνικό έπος: Πεπινιάδα!!!

Μέχρι στιγμής έχει εξελιχτεί σε 12 ραψωδίες (=σελίδες) αλλά έχουμε ακόμα μέλλον... :roll:
Μείνετε μαζί μας όσο αναζητούμε τις απαντήσεις στα σοβαρότατα και προαιώνια ερωτήματα:

-Θα βρει ο pepinos την πόρτα προς τα Ηλύσια Πεδία των roms ξανά;
-Ο Κέρβερος στην πύλη θα τον πάρει χαμπάρι για τέταρτη φορά;
-Θα φάνε και άλλα αθώα θύματα κατακέφαλα τους κεραυνούς των οργισμένων φρουρών του Θόλου;
-Ποιός ήταν τελικά ο αλητήριος Σάτυρος-hacker που του χάλασε το ratio και του έφτιαξε 3 accounts παρά την θέληση του;
-Μήπως έφτασε η ώρα της Νέμεσης για κάποιους;
-Πότε θα κουραστεί ο Από Μηχανής Θεός του forum;


Μείνετε μαζί μας για την συνέχεια...όλα θα αποκαλυφθούν στο τέλος. :D

Εικόνα
Nα'χα αλλο ενα δεκαρικο!Μου τελειωσαν τα credit!

My animals slow! ;)

F1 πιστα στην Ελλαδα ρεεεεε!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

OLE !! OLE !! OLE !!
Άβαταρ μέλους
pooky(1)
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 572
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2006 14:45
Τοποθεσία: Skyrim.

Δημοσίευση από pooky(1) »

Ρε Pepino, τι μάτσο μπούρδες κάθεσαι και μας λες;

Έφαγες ban από το PD και καλά να πάθεις και εσύ και όσοι καλή τη πίστη πήγαν να σε βοηθήσουν, λυπάμαι για όποιον πήρε η μπάλα άθελά του.

@ Ambu, σε αγαπώ σε εκτιμώ αλλά καλά να πάθεις μάγκα για να βοηθάς lamers.

Pepino, έφαγες και διπλό ban από το GRM, μιας και γράφτηκες σαν giorgos_1 και μάλιστα έλεγες ότι καμία σχέση δεν έχεις με τον pepino. Μάλιστα καλούσες σαν giorgos_1 τους modeLators να λύσουν το πρόβλημα.

Δεν φτάνει που είσαι leecher και lamer, θες να περνάς τους άλλους για ηλίθιους και αυτό στην community που ανήκουμε με αξοργίζει αφάνταστα.

Την επόμενη φορά που θα γραφτείς στο PD ή το UG θα σε καρφώσω εγώ και θα το κάνω χωρίς κανένα διαταγμό μια και προσπάθησες να με κοροϊδέψεις στο GRM επειδή σε αποκάλεσα pepino.

Άσε τα περί χακέυματος του ratio σου, leechers of your kind should be banned abd burned from the scene.

Pooky over and out.
14-06-1984 ----- 14-06-2011. 27 years of gaming!
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Γαμώτο...

...μου τελειώσαν τα Pop Corn.



Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Δημοσίευση από theoritikos »

Maddog έγραψε:Και 2500 χρόνια μετά την Ιλιάδα και την Οδύσσεια, το mame.gr σας παρουσιάζει σε αποκλειστικότητα το πρώτο νεοελληνικό έπος: Πεπινιάδα!!!

Μέχρι στιγμής έχει εξελιχτεί σε 12 ραψωδίες (=σελίδες) αλλά έχουμε ακόμα μέλλον... :roll:
Μείνετε μαζί μας όσο αναζητούμε τις απαντήσεις στα σοβαρότατα και προαιώνια ερωτήματα:

-Θα βρει ο pepinos την πόρτα προς τα Ηλύσια Πεδία των roms ξανά;
-Ο Κέρβερος στην πύλη θα τον πάρει χαμπάρι για τέταρτη φορά;
-Θα φάνε και άλλα αθώα θύματα κατακέφαλα τους κεραυνούς των οργισμένων φρουρών του Θόλου;
-Ποιός ήταν τελικά ο αλητήριος Σάτυρος-hacker που του χάλασε το ratio και του έφτιαξε 3 accounts παρά την θέληση του;
-Μήπως έφτασε η ώρα της Νέμεσης για κάποιους;
-Πότε θα κουραστεί ο Από Μηχανής Θεός του forum;


Μείνετε μαζί μας για την συνέχεια...όλα θα αποκαλυφθούν στο τέλος. :D
Γιατρέ μου έφτιαξες την μέρα!!! :dance:
Αν και νομίζω πως η ραψωδία "Πεπινιάδα" , θα καταλήξει σαν τραγωδία ...
In the beginning it was pong.....
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

pooky(1) έγραψε:Ρε Pepino, τι μάτσο μπούρδες κάθεσαι και μας λες;

Έφαγες ban από το PD και καλά να πάθεις και εσύ και όσοι καλή τη πίστη πήγαν να σε βοηθήσουν, λυπάμαι για όποιον πήρε η μπάλα άθελά του.

@ Ambu, σε αγαπώ σε εκτιμώ αλλά καλά να πάθεις μάγκα για να βοηθάς lamers.

Pepino, έφαγες και διπλό ban από το GRM, μιας και γράφτηκες σαν giorgos_1 και μάλιστα έλεγες ότι καμία σχέση δεν έχεις με τον pepino. Μάλιστα καλούσες σαν giorgos_1 τους modeLators να λύσουν το πρόβλημα.

Δεν φτάνει που είσαι leecher και lamer, θες να περνάς τους άλλους για ηλίθιους και αυτό στην community που ανήκουμε με αξοργίζει αφάνταστα.

Την επόμενη φορά που θα γραφτείς στο PD ή το UG θα σε καρφώσω εγώ και θα το κάνω χωρίς κανένα διαταγμό μια και προσπάθησες να με κοροϊδέψεις στο GRM επειδή σε αποκάλεσα pepino.

Άσε τα περί χακέυματος του ratio σου, leechers of your kind should be banned abd burned from the scene.

Pooky over and out.
pooky ειλικρινα δεν καταλαβαινω το παραληρημα σου

εγω στο συγκεκριμενο site ειχα γραφτει σαν pepinos, οσο αφορα για το αλλο ονομα που λες, δεν ειμουν εγω...δεν σε παιρνει να μιλας για αυτο το θεμα...

εγω προσωπικα εχω να μπω εκει εδω και ενα μεγαλο χρονικο διαστημα
τωρα εαν συνεχιζεις το ιδιο βιολι να με θεωρεις ως διπροσωπο μπαναρισμενο απο το συγκεκριμενο site, θα βρεις τον μπελα σου

οσο αφορα το "Δεν φτάνει που είσαι leecher και lamer," απο την δευτερη φορα και τριτη, δηλωνω κατηγορηματικα, οτι δεν ειμουν...εκτος εαν εχεις μια δικια σου αοριστη ερμηνεια για τα οσα συνεβησαν εκει..πχ εαν κανωντας συνεχεια seeding και στις 2 περιπτωσεις ωστε να ανεβασω το ratio,αλλα (οπως ειχα διευκρινησει) την δευτερη φορα κανανε 1 χρονο να με κανουν ban,ενω τωρα εγινε σε διαστημα ημερων...εαν αυτο θεωρειται leecher και lamer,...τοτε παω πασο οσο αφορα το σκεπτικο σου...τουλαχιστον για την δευτερη φορα(για το οποιο εαν γνωριζεις πες μας τι συνεβει?...40 gb seeding 2 giga uploading...εαν δεν κανω λαθος)..... και για την τριτη φορα πες οτι εγινε το κακο με το e-mail και το ip...και οπως δηλωσα παραπανω πιστευω οτι εαν το θεμα ειχε μπει στο παραρτημα roms δεν θα ειχαμε ban διοτι το θεμα αυτο φαινοταν απο το google

και τελος

"Την επόμενη φορά που θα γραφτείς στο PD ή το UG θα σε καρφώσω εγώ και θα το κάνω χωρίς κανένα διαταγμό μια και προσπάθησες να με κοροϊδέψεις στο GRM επειδή σε αποκάλεσα pepino. "

εαν θελεις να αρχισουμε τα καρφωματα...no problem, τουλαχιστον θα γνωριζουν ολοι ποιος ειναι ο χαφιες και ποια ειναι τα πιθανως ανταλαγματα του ωστε να σιωπαει...αναλογος με τα κεφια του

και τοτε θα μιλαμε για καρφωμα συνολικο και περα του emulation scene
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Κλειδωμένο