ΝΑ ΣΒΗΣΤΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ.

Τα σκουπίδια εδώ!

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

super_gamer
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2005 23:57

ΝΑ ΣΒΗΣΤΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ.

Δημοσίευση από super_gamer »

;ςΕ[/b]
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Αυτή τη στιγμή, είμαι ο ΜΟΝΟΣ moderator εδώ μέσα και σε πληροφορώ πως έχω δικαιοδοσία να σβήνω ΟΤΙ βρίσκω ενοχλητικό... (και βρίσκω ενοχλητικά τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ posts μόνο)... ΟΣΑ posts και να κάνεις για να σβήσω κάτι που εσύ βρίσκεις προσβλητικό δεν πρόκειται να εισακουσθείς. :?
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
super_gamer
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2005 23:57

Δημοσίευση από super_gamer »

και το βρισκεις δικαιο να σβηνεις μεν τα δικα μου, να αφηνεις ομως του αλλου που με λεει troll ?
Εισαι μεροληπτικος και δε κανεις για moderator.

Γιατι κανεις κατι που δεν θαθελες να σου κανουν? :wink:
Θεωρεις τον εαυτου σου δικαιο, σοβαρο και αξιοπρεπη, μετα ολα αυτα? :?
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Είναι σαφές πως δεν μπαίνεις καν στον κόπο να δεις πως λειτουργεί αυτό (και άλλα) forums. Στο έχω πει και στο παρελθόν, θα στο ξαναπώ και τώρα. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ αλλά με τη συμπεριφορά σου.

Μέχρι να γίνεις γνωστός στην κοινότητα που συνομιλείς και να κερδίσεις το σεβασμό των ανθρώπων που συνομιλούν μαζί σου δεν μπορείς να είσαι εριστικός ούτε να έχεις οιαδήποτε απαίτηση... πόσο μάλλον να αποκαλείς αυτή την κοινότητα "θλιβερή κομπανία καραγκιόζηδων" και να έχεις και αξιώσεις αυτή να σε δεχθεί αδιαμαρτύρητα επειδή κατά την άποψή σου προσφέρεις απλόχερα την διάνοιά σου στους ανθρώπους γύρω σου...

Σε παρακαλώ να συνετιστείς, μια και η πρακτική του παρελθόντος σου είναι γνωστή και είναι θέμα χρόνου να επαναληφθεί (IP Ban)...

Αν πάλι δεν σε απασχολεί, απλά σταμάτησε να μας τιμάς με την παρουσία σου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
o (ευγενικός για τις 8:00 το πρωί) moderator.
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
super_gamer
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2005 23:57

Δημοσίευση από super_gamer »

Ποιο παρελθον? Δεν εχουμε ξαναμιλησει ποτε και ουτε συνηθιζω να μιλαω με υπανθρωπους σα κι εσενα.
Το πως λειτουργουν τα φορουμς πρεπει εσυ να το μαθεις. Πρεπει τα μελη να σεβονται ο ενας τον αλλον. Ο moderator πρεπει να επιβαλλει την ταξη και οταν καποιος αρχισει τα flames να τον επανμαφερει στην ταξη, οχι να κυνηγαει το θυμα!!
Εχεις το θρασος να μιλας για τη συμπεριφορα μου επειδη απλα απανταω στα flames εις βαρος μου? Εσυ εισαι εριστικος και η υπολοιπη ''πελατεια απ το σινε ομονοια''που λεει και το τραγουδι. Δεν θελω να''κερδισω '' τον σεβασμο υπανθρωπων.
Τα υπολοιπα που λες ειναι μπουρδες ενος ανοητου.

Οπως βλεπεις ειμαι αρκετα ευγενικος, κανε κι εσυ το ιδιο. Μη με ''απειλεις'' με μπαν γιατι με κανεις να γελαω. Ειναι φανερο οτι εχεις μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου. Επισης μη προσπαθεις να με εμπλεξεις με το, χωρις αμφιβολια ''πλουσιο'' παρελθον σου.

Σβησε ολα τα ποστς που με βριζουν αλλα και τα δικα μου, και μετα φευγω αμεσως.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

@WHACKER: Golden Rule #1: ΔΕΝ συνδιαλεγόμαστε με trolls!
Να επαναληφθεί η πρακτική του παρελθόντος, είναι αποτελεσματική σε κάποιο βαθμό τουλάχιστον...fight fire with fire, είναι το μόνο που πιάνει στα trolls κατά Dungeons & Dragons evangelion (all editions)
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Vag
Master Translator
Δημοσιεύσεις: 763
Εγγραφή: 21 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Διαμαρτυρία

Δημοσίευση από Vag »

Όχι βρε παιδιά!
Χρειαζόμαστε ένα troll!
Ειδικά εμείς μου έχουμε αργή σύνδεση με modem, μπορούμε να μπαίνουμε στο mame.gr και να τα λέμε, να βλέπουμε τα τελευταία νέα του MAME και ταυτόχρονα να γελάμε, χωρίς να χρειάζεται να επισκευθούμε και άλλη σελίδα, ειδικά με ανέκδοτα και μαργαριτάρια!

Αν κάνετε ban το καημένο το troll, θα κάνω απεργία πείνας! Δεν θα ξαναμεταφράσω παιχνίδι του MAME. Δεν θα κάνω sex για 10 μέρες! Θα στείλω γυμνές φωτογραφίες μου σε όλες τις γυναίκες του forum. Θα βλέπω αθλητικά στο Star για μια βδομάδα.

Αφήστε τον Annie να μας διασκεδάζει... Θα ανέβουν και τα hits στην σελίδα, πολύ πλάκα έχει.

Και συ βρε χαζέ Annie, γιατί θες να μας φύγεις (και καλά); Εμείς θέλουμε να σε κάνουμε καλό, ακόμα και να έρθεις στο επόμενο mame.gr gathering, να σου κάνουμε και CD δωράκια...
super_gamer
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2005 23:57

Δημοσίευση από super_gamer »

Ησυχασε ρε κακομοιρη..Διαβαζω καποια ποστς που με ενδιαφερουν και φευγω. Αν ειναι δυνατον να καθομαι εδω και να με λενε και τραβεστι, υπανθρωποι της...κοινοτητας :lol:
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

Μη μου διώχνετε το troll μου :lol:
Το γέλιο που έχω κάνει αυτές τις μέρες δεν πληρώνεται με τίποτα. :lol: :lol:
Ως και στον ύπνο μου γελούσα χθές...Το troll είναι το αλατοπίπερο του forum.
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Μετά από έντονες διαμαρτυρίες που έσβηνα τα posts της Annie, ή supergamer, ή σουγιά, ή πασατέμπου, (κλπ κλπ) αποφάσισα να περιμένω ένα χρονικό διάστημα προκειμένου να μπορείτε και εσείς να γελ... να επιμορφώνεστε διαβάζοντας αυτά τα εκπληκτικά σχόλια...

ΔΕΝ εγγυώμαι πως θα έχω την υπομονή να το κάνω για καιρό, γι'αυτό γλεντήστε το τώρα (μετά 24 ώρες η προθεσμία λήγει και κάνω ότι μου γουστάρει)... :lol: :lol: :lol: :lol:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

Σωστή και σεβαστή απόφαση !! :lol:
Με την προυπόθεση βέβαια που έχεις σωστά ορίσει : OXI χυδαίες εκφράσεις και βωμολοχίες.
:lol: :lol: 8)
super_gamer
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2005 23:57

Δημοσίευση από super_gamer »

Whacker έγραψε:Μετά από έντονες διαμαρτυρίες που έσβηνα τα posts της Annie, ή supergamer, ή σουγιά, ή πασατέμπου, (κλπ κλπ) αποφάσισα να περιμένω ένα χρονικό διάστημα προκειμένου να μπορείτε και εσείς να γελ... να επιμορφώνεστε διαβάζοντας αυτά τα εκπληκτικά σχόλια...

ΔΕΝ εγγυώμαι πως θα έχω την υπομονή να το κάνω για καιρό, γι'αυτό γλεντήστε το τώρα (μετά 24 ώρες η προθεσμία λήγει και κάνω ότι μου γουστάρει)... :lol: :lol: :lol: :lol:
Mε υποχρεωνεις συνεχεια να σου απανταω.

Λοιπον, αγαπητε μου Whacker, ή Αλόμα, ή μήτσο, ή σπανομαρία (κλπ) αποφασισα κι εγω να σου απανταω σε καθε εμετικη προσβολη σου, που δειχνει σε ολους το ποιόν σου(μαλλον πύον θα ελεγα :lol: ) Φυσικα εξαιρουνται τα σεβαστα μονιμα μελη του σινε ομον...της κοινοτητας.

Συνεχιστε να διαβαζετε οσο αντεχουνοι μασελες απ το γελιο που προκαλουν αυτοι οι απιθανοι τυποι. Γλεντηστε με τη ψυχη σας μεχρι να φυγω.
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

Ένας είναι ο απίθανος τύπος εδώ....YOU :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

H θεμ. ενότητα μετακινήθηκε εκεί που της άξιζε... 8)
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Whacker έγραψε:H θεμ. ενότητα μετακινήθηκε εκεί που της άξιζε... 8)
Δεν μου λες?

Την σκουπιδιάρα την αδειάζετε που και που ή μόνο την γεμίζετε.
Αρχίζει να μυρίζει.
Απάντηση