σχετικα με το mame.net

Οτιδήποτε εκτός θέματος εδώ.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

σχετικα με το mame.net

Δημοσίευση από pepinos »

βρε maddog η brainkiller

τι e-mail χρειαζεται κανεις για να γραφτει στο mame.net/forums?

δοκιμασα με hotmail, mail.gr,freemail.gr, αλλα δεν το δεχτηκαν για λογους ασυμβατοτητας!!!!!!!!!

thanks
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

No way, μόλις τώρα έκανα register με το hotmail account μου (από καθαρή περιέργεια, δεν νομίζω να κάνω post ποτέ...)
Μήπως απλώς σου έλεγε ότι το username που διάλεξες είναι ήδη πιασμένο;
Γιατί και εμένα το "Maddog" ήταν πιασμένο και έβαλα "Maddog1" για να λειτουργήσει :wink:
4 ημέρες κράτηση pepino :lol: :lol: :lol:
Username has been registered

The Username 'Maddog1' has been reserved. You should be receiving an email shortly with your password. Once you receive your password you can Login and post with this Usename. Thanks for registering a Username. Please take the time to edit your profile before posting on the forums. Editing your profile will allow you to customize the layout of the forums to suit your particular tastes and needs.
Welcome, Maddog1


Your last logon was at: 04/22/05 08:12 PM
Your total posts: 0
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

σωστος ο παικτης

απλα κρατανε στην μνημη τα usernames και τα υποκαταστατα τους οπως home 1 με το ιδιο e-mail

κλασικο bug για registered :evil: :evil:
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Απάντηση