Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Όλα σχετικά με τον αγαπημένο μας emulator.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από metalcandyman »

dasonomos έγραψε:
metalcandyman έγραψε:Καταρχην χαιρομαι που υπαρχει και αλλος εκει μεσα φιλε που μπορουμε να συζηταμε και δω :D Κατα δευτερον αυτα που σε ειπαν ειναι παπαριες.Εγω μπορει να ασχολουμαι ενεργα με το Twin Galaxies λιγο πανω απο εναν χρονο αλλα παρακολουθουσα και πιο πριν.Αργουνε παρα πολυ να ανεβασουν καποιο ρεκορ δεν κρατανε καμια λογικη σειρα και πολλες φορες συγκεκριμενους παικτες ανεβαζουν τα ρεκορ τους σε χρονο ρεκορ ενω εσυ και γω μπορει να περιμενουμε μηνα η και μηνες ακομα.Ωσο για τα ρεκορ αυτα χαιρομαι που τα εσπασες φιλε μαρεσει αυτο :DΘα φροντισω να ξαναπαρω την θεση μου :D Για το 4 το ρεκορ αυτο ειναι μικρο αλλα εχω εξηγηση γιατι ειναι ετσι.Οπως εχω εξηγηση λοιπον ποτε δεν κανω το απολυτο στο παιχνιδι μου παντα σταματαω μολις περασω το ρεκορ και αν το σπασει καποιος τοτε ξαναασχολουμαι.Το εχω σαν στρατηγικη.Αλλα απο τα τελευταια σκορ και μετα βαρεθηκα φιλε και με την εσπασαν.Δεν γεινεται να περιμενω εναμιση μηνα και σε αλλους να τα ανεβαζουν ουτε σε μια βδομαδα.Εξαλου παντα φροντιζω να εχω καβαντζα inp δεν τα κανω τελευταια στιγμη.Ετσι λοιπον εχω και στο Metal slug 2 και Χ καβαντζα πολυ μεγαλητερα απο αυτα που ηδη εχω ανεβασει στο Twin galaxies :wink: Γενικα ομως τα εχω ψιλοπαρατηση τα περισσοτερα γιατι μεγαλος μου στοχος ειναι το perfect pacman στο pacman Που ειναι το αγαπημενο μου παιχνιδι,Θα χαρω να τα λεμε φιλε :D
Xαιρομαι κι εγω πoυ συναντω εναν συναδελφο hiscorer :)
Δε μου ειπαν παπαριες φιλε μου, εδω και 10 μερες υπαρχει προβλημα με το site τoυ TwinGalaxies. O scoreboard ποτε δουλευει και ποτε οχι(συχνα σε τρειλερ του σκορμπορντ εμφανιζεται μυνημα οτι συντομα θα ανακαινιστουν) και οι επιβεβαιωσεις των σκορς εχουν μερικως παγωσει. Απ το forum του TG oλα τα μελη ελαβαν ειδοποιηση μπαναρισματος, εαν εισαι γραμμενος φανταζομαι θα ελαβες κι εσυ, αυτο εγινε λογω χακινγκ και εκλεισε. Τελευταια η σελιδα του forum λεει "Under Maintenance".
Οντως αργουνε να επιβεβαιωσουν τα σκορς και ξερεις γιατι? Υπαρχει μονος ενας(!) κριτης για το ΜΑΜΕ. Εγω πιεσα λιγο και μου ανεβασαν ενα σκορ 10 μερες μετα. Μιλοντας με τον κριτη μου ειπε οτι προσφατα ξοδεψε 15 ωρες παρακολουθωντας ενα submission του BombJack σε σκορ >50 εκατομ. Τσεκαρει, λεει, τα σκορς καθε μερα αλλα εχει και προσωπικη ζωη η οποια ερχεται πρωτη... Εχει αυτη τη στιγμη 60 σκορς στη σειρα να ελεγξει και καποιοι πρεπει να περιμενουν περισσοτερο απο ενα μηνα λογω του τεραστιου ογκου των 2-player παιχνιδιων, το τελευταιο 2μηνο ηρθαν 300 τετοια. Kανεις λεει δε διαμαρτυρηθηκε γιατι καταλαβαινουν οτι παιρνει χρονο...
Σε ποια games ειδες να τα ανεβαζουν σε μια βδομαδα?

Aν μπορεις και καλυτερα στα Μetal 2 & X θα χαρω να τα kανεις, γιατι κι εγω αυτα που εκανα δεν ειναι τα υψηλοτερα δυνατα(Γενικα στο TG πολλα games εχουν low scores).
Στο Χ εχασα αμεσως στην εναρξη της τελ.πιστας ενω στο 2 εχασα λιγο πριν το τελος οποτε δεν ξελεφτερωσα παππουληδες :)
Ελπιζω να μη χρειαστει, για την ωρα τουλαχιστον, να μπουμε στη διαδικασια του leeching.
To WR του Χ το κατεθεσα στις 13/4. Προχτες ειδα οτι επιβεβαιωσαν καποια MAME scores με ημερ/νια καταθεσης 12/4, συνεπως περιμενω οπου ναναι να εμφανιστει και το δικο μου.

Σχετικα με το pacman... Aπο το pacman δεν εχω μεγαλη εμπειρια ουτε και σημαντικο σκορ. Ειμαι ομως grand master στο ms pacman που ειναι σαφως πιο ενδιαφερον. Το σκετο pacman εχει μια πιστα μόνο η οποια σιγα-σιγα δυσκολευει.
Στο μεταξυ διαβασα στο retromaniax αναλυσεις που εκανες και για τα δυο αυτα pacman, oφειλω να πω οτι υπηρχαν καποιες ανακριβειες.
Καπου διαβασα οτι εχεις κανει 3.333.350 στο pacman?!.. Mπορεις να μου το στειλεις με pm?
Καταρχην εγω φιλε μου δεν θα κατσω με χιλιους δυο τροπους να περασω καποιο σκορ λες και δεν εχω να κανω τιπτα αλλο στην ζωη μου δεν εχουμε ανταγωνισμο δηλαδη και οπως σε ειπα εχει λιγο καιρο που τα παρατησα λογο καποιων προβληματων στην προσωπικη μου ζωη που δεν με επιτρεπουν να εχω ουτε την διαθεση ουτε και τον χρονο ωστε να ασχοληθω .Απλα αν ανεβουν τα σκορ σου ετσι για την φαση ισως καποια στιγμη προσπαθησω να κανω μεγαλητερα.Και τα δεικα μου ρεκορ στο 2 και στο Χ δεν ειναι με τερματισμο ειναι αρκετα πριν την τελευταια πιστα.Oποτε με leeching κτλ εγω δεν ασχολουμαι και γενικα δεν με απασχολει.Ολα αυτα που λες τα ξερω και γω και οντως τον τελευταιο καιρο ειχε αρκετα προβληματα με το scoreboard κτλ και καποιες φορες δεν μπορουσες να μπεις ακομα και στο site.Δεν το ηξερα οτι εχει μηνει μονο ενας διαιτητης εγω νομιζα οτι ειναι 3 οπως και δεν ηξερα οτι χακαραν το site.Ωσο για της ανακριβειες που λες με το mspacman δεν ασχολουμαι απλα καποια στιγμη το ειχα δει σοβαρα αλλα το παρατησα μετα οποτε αν εχω πει κατι που δεν ισχυει αφου ασχολεισαι μαυτο και το ξερεις τοτε θα εχεις δικειο.Με το pacman ασχολουμαι αλλα οπως εχω πει το εχω παρατηση να ηρεμησω λιγο γιατι ηδη απο τα νευρα μου πανε δυο οθονες για το pc.Ασε που με κανει και κατι ψιλονερα το joystic και να δω που θα βρω αλλο γιατι ο φιλος που τα εκανε σταματησε να τα φτιαχνει.inp απο το pacman δεν κραταω τα σβηνω κατευθειαν γιατι δεν μπορω να τα βλεπω και ειδικα αυτο που ανεφερες και συ.Οταν θα εχω την διαθεση και τον χρονο να το ξαναπιασω στα χερια μου σοβαρα ευχαριστως να σε στειλω.Kαι ωσον αφορα για το ρεκορ που ειπα οτι το ειδα σε μια βδομαδα δεν θυμαμαι ακριβως πιο ηταν αλλα θυμαμαι ενα αλλο που εγκριθηκε σε 2 μερες.To ρεκορ ειναι του Xain d sleena με Date achieved 15/4 και Date verified 17/4.
Ενας λυκος δεν χανει ποτε τον υπνο του για της αποψεις των προβατων.
No metalcandyman,No Party
Άβαταρ μέλους
Nemo
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4798
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από Nemo »

pooky(1) έγραψε:Xε χε ο Βασίλης βρίσκει το χαμένο δίδυμο αδερφό του! Γουστάρω, μπράβο παίδες!
metalcandyman έγραψε: Καταρχην χαιρομαι που υπαρχει και αλλος εκει μεσα φιλε που μπορουμε να συζηταμε και δω
.......
,Θα χαρω να τα λεμε φιλε :D
dasonomos έγραψε:
Xαιρομαι κι εγω πoυ συναντω εναν συναδελφο hiscorer :)
Ειναι δικια μας η χαρα να φιλοξενουμε 2 τοσο χαρισματικους <<πρωταθλητες >> των Arcades στο φορουμ μας ....
Αλλα για κατσε καλη η χαρα -συγκινηση
τα
pooky(1) έγραψε:Xε χε ο Βασίλης βρίσκει το χαμένο δίδυμο αδερφό του! Γουστάρω, μπράβο παίδες!
,αλλα δεν ειμαστε το pamepaketo.gr ...

Για να δοκιμασω να βαλω ετσι λιγο spice .....

Ilias 'c.l.sad' Florakis (clsad)
http://www.myspace.com/iliasflorakis
συμφωνα με τον ιδιο
67 WORLD RECORDS
(for now)
Original Commodore 64, Commodore 64 Emulation, PSX, MAME games
..Twingalaxies.com.

και ενα μεγαλο plus στο forum Twingalaxies.com εχει avatar τον Commodore64
if" Imitation is the sincerest flattery",
imagine emulating ....
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από Maddog »

Ο Nemo πάντως κρατάει με χαρακτηριστική άνεση το παγκόσμιο ρεκόρ στην ικανότητα ανεύρεσης πληροφοριών στο web. :D

Άντε, τώρα που αποκτήσαμε και δεύτερο πρωταθλητή, κάντε εκείνον τον έναν κακόμοιρο κριτή των ΜΑΜΕ scores να στενάξει. :pac: :pac: :pac:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
Nemo
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4798
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από Nemo »

Απλα μια διευκρινιση
Ilias 'c.l.sad' Florakis (clsad) δεν ειναι ο dasonomos (ή ετσι νομιζω τουλαχιστον) .... :mrgreen:
if" Imitation is the sincerest flattery",
imagine emulating ....
dasonomos
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 10 Φεβ 2011 17:52

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από dasonomos »

Nemo έγραψε: Ilias 'c.l.sad' Florakis (clsad)
http://www.myspace.com/iliasflorakis
συμφωνα με τον ιδιο
67 WORLD RECORDS
(for now)
Original Commodore 64, Commodore 64 Emulation, PSX, MAME games
..Twingalaxies.com.

και ενα μεγαλο plus στο forum Twingalaxies.com εχει avatar τον Commodore64
Απ οτι ειδα εχει 60 πρωτιες στο πινακα του TG, αλλα στο ΜΑΜΕ ειναι μόνο 4. Μια στο The Hand και τρεις στο '88 games.
Tα υπολοιπα ειναι στο Playstation και κυριως στο Commodore 64. Χαρας στο κουραγιο του που καθοταν εγραφε και τους εστελνε βιντεοκασσετες.
Αλλα δε καταλαβαινω πως γινεται απ το ιδιο game να υπαρχουνε πολλες πρωτες/δευτερες/τριτες κλπ. θεσεις. Πχ. στο Decathlon ο φιλος εχει 12 πρωτιες σε ισαριθμα αγωνισματα, στο Summer Games 6 πρωτιες, στο World Games 12 πρωτιες, στο Point Black 4 πρωτιες...
metalcandyman έγραψε:Καταρχην εγω φιλε μου δεν θα κατσω με χιλιους δυο τροπους να περασω καποιο σκορ λες και δεν εχω να κανω τιπτα αλλο στην ζωη μου δεν εχουμε ανταγωνισμο δηλαδη και οπως σε ειπα εχει λιγο καιρο που τα παρατησα λογο καποιων προβληματων στην προσωπικη μου ζωη που δεν με επιτρεπουν να εχω ουτε την διαθεση ουτε και τον χρονο ωστε να ασχοληθω .Απλα αν ανεβουν τα σκορ σου ετσι για την φαση ισως καποια στιγμη προσπαθησω να κανω μεγαλητερα.Και τα δεικα μου ρεκορ στο 2 και στο Χ δεν ειναι με τερματισμο ειναι αρκετα πριν την τελευταια πιστα.Oποτε με leeching κτλ εγω δεν ασχολουμαι και γενικα δεν με απασχολει.Ολα αυτα που λες τα ξερω και γω και οντως τον τελευταιο καιρο ειχε αρκετα προβληματα με το scoreboard κτλ και καποιες φορες δεν μπορουσες να μπεις ακομα και στο site.Δεν το ηξερα οτι εχει μηνει μονο ενας διαιτητης εγω νομιζα οτι ειναι 3 οπως και δεν ηξερα οτι χακαραν το site.Ωσο για της ανακριβειες που λες με το mspacman δεν ασχολουμαι απλα καποια στιγμη το ειχα δει σοβαρα αλλα το παρατησα μετα οποτε αν εχω πει κατι που δεν ισχυει αφου ασχολεισαι μαυτο και το ξερεις τοτε θα εχεις δικειο.Με το pacman ασχολουμαι αλλα οπως εχω πει το εχω παρατηση να ηρεμησω λιγο γιατι ηδη απο τα νευρα μου πανε δυο οθονες για το pc.Ασε που με κανει και κατι ψιλονερα το joystic και να δω που θα βρω αλλο γιατι ο φιλος που τα εκανε σταματησε να τα φτιαχνει.inp απο το pacman δεν κραταω τα σβηνω κατευθειαν γιατι δεν μπορω να τα βλεπω και ειδικα αυτο που ανεφερες και συ.Οταν θα εχω την διαθεση και τον χρονο να το ξαναπιασω στα χερια μου σοβαρα ευχαριστως να σε στειλω.Kαι ωσον αφορα για το ρεκορ που ειπα οτι το ειδα σε μια βδομαδα δεν θυμαμαι ακριβως πιο ηταν αλλα θυμαμαι ενα αλλο που εγκριθηκε σε 2 μερες.To ρεκορ ειναι του Xain d sleena με Date achieved 15/4 και Date verified 17/4.
Χαιρομαι που δε σε απασχολει το leeching, στο Metal 2 μπορει να γινει σε πολλα σημεια, οταν το επαιζα ετσι θυμαμαι το παιχνιδι διαρκουσε εως και δυομιση ωρες(στο Χ δε γινεται καθολου).
Μου ειπε οτι υπαρχει και δευτερος κριτης αλλα ειναι κυριως στα arcades.
Για το ms pacman που το χαρακτηρισες... "αποτυχια και μιση" ειπες οτι τελειωνει στην 256 πιστα, ενω τελειωνει στην 135-141. Επισης ειπες οτι "υπαρχει bug οπου τα φαντασματα τρεχουν σα τρελλα και αναγκαστικα παρατας το παιχνιδι". Δεν προκειται για bug. Στην 21η πιστα ο κοκκινος αρχιζει και τρεχει περισσοτερο απο σενα, οποτε κανεις το σχετικο συστημα για να τον αποφυγεις και να βγαλεις τη πιστα. Εφοσον δε το γνωριζεις ασφαλως και θα χασεις, παρολ αυτα εσυ αναφερεις οτι το εχεις παει 924000(!) πραγμα αδυνατον εαν δε μπορεις να αποφευγεις το κοκκινο. Μεχρι 300-350χιλ. μπορεις να πας ανευ συστηματος. Ο φιλος μου ο Aart το εχει παει 955χιλ. και το ονομα του φιγουραρει στη κορυφη του TG.Δεν εχεις παρα να δεις το inp του(τα δικα σου ειναι κλειδωμενα, γιατι ετσι?)
dasonomos
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 10 Φεβ 2011 17:52

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από dasonomos »

Eτοιμο και το νεο TG WR του Μetal Slug X.
Bασιλη, περιμενω αντιδραση :D

Εικόνα

Στο μεταξυ ασχολουμαι με το Τank Force. Το σκορ του TG ειναι χαμηλο και το εχω ηδη περασει αλλα προσπαθω για καλυτερα. Ζοριζομαι αρκετα γιατι το default του Μame ειναι δυσκολοtερο απ αυτο που ηταν στα arcades(εκει μαλλον θα το ειχαν ρυθμισει στο easy). Eχει 36 πιστες αλλα εχω παει μεχρι στιγμης μόνο ως την 20η. Υπαρχει κανενας απο δω που να το τελειωνει?

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από GeoAnas »

WOW ! Μονομαχία ΓΙΓΑΝΤΩΝ !! :shock:
Άβαταρ μέλους
pooky(1)
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 572
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2006 14:45
Τοποθεσία: Skyrim.

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από pooky(1) »

Αυτά είναι! Ζούμε επικές στιγμές!

Βλέπω το Βασίλη να παρατάει τις τούρτες και να λιώνει μοχλούς!!!! :D
14-06-1984 ----- 14-06-2011. 27 years of gaming!
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από Maddog »

Φίλε dasonomos, συγχαρητήρια για το ρεκόρ.
Πραγματικά χαίρομαι να βλέπω Έλληνες να διαπρέπουν! Αγοράζουμε ποπ κορν και περιμένουμε την συνέχεια και από εσένα και από τον metalcandyman! :D
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
Fotis_KFOR
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: 13 Οκτ 2004 00:55
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από Fotis_KFOR »

Μπράβο!!! ΕΠΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!! Άντε να ..... ξεφυτρώσει και άλλος ένας να τα δούμε όλα!!! :D
Άβαταρ μέλους
manos426f
Black Tiger
Black Tiger
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2009 13:41

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από manos426f »

Καλά,δεν έχω λόγια παιδιά,είστε εκπληκτικοί και οι δύο λέμε!!!

Φοβερές πρωτιές Ελλήνων που εναλλάσσονται μεταξύ τους και οι υπόλοιποι παίκτες απλά παρακολουθούν από απόσταση.
Αυτά είναι! :D :D :D
Επισκεφτείτε την πιο φρέσκια προσπάθεια στο χώρο των ελληνικών PC games/hardware sites, στη διεύθυνση www.Ragequit.gr
clsad
Jr. Pacman
Jr. Pacman
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 02 Μάιος 2012 23:15

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από clsad »

Καλησπέρα,
πέρασα για ένα "γεια" μετά από πρόσκληση ενός φίλους σας.

Η.
dasonomos
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 10 Φεβ 2011 17:52

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από dasonomos »

Σιγα βρε παιδια, τι ενθουσιασμος ειναι αυτος... λες και πηρε η εθνικη Ελλαδος το Euro2012 :P
Eσεις παιζετε καθολου Metal Slug?
metalcandyman έγραψε:Αργουνε παρα πολυ να ανεβασουν καποιο ρεκορ δεν κρατανε καμια λογικη σειρα και πολλες φορες συγκεκριμενους παικτες ανεβαζουν τα ρεκορ τους σε χρονο ρεκορ ενω εσυ και γω μπορει να περιμενουμε μηνα η και μηνες ακομα.................Δεν γινεται να περιμενω εναμιση μηνα και σε αλλους να τα ανεβαζουν ουτε σε μια βδομαδα.
Μιλησα με τον κριτη και μου ειπε οτι υπαρχει αυστηρη σειρα προτεραιοτητας. Το οτι καποια σκορς φαινονται να ανεβαινουν γρηγοροτερα απο καποια αλλα εχει την εξης εξηγηση: Πολλοι στελνουν ενα σκορ αλλα ενω ειναι στην αναμονη το βελτιωνουν. Μπορει και δυο και τρεις φορες. Οποτε απλα μπαινει η ημερ/νια της τελευταιας βελτιωσης.

Κατα τα αλλα τι γινεται? σε χασαμε... προπονησε εντατικα? :D
Απ οτι ειδα εχεις 12 ΤG WR.
Eγω εχω ακομα στο Νeo Turf Masters (german course) με σκορ -18 (στα arcades ειχα κανει -24) αλλα επειδη δεν εβαλα τη παυλα μπροστα με περασανε τελευταιο, οποτε περιμενω να το διορθωσουν.
Εικόνα
Το παιζει κανεις? Eιναι γκολφ παιχνιδι τεχνικης σε 18 πιστες.
Αυριο θα στειλω και το Tank Force που λεω παραπανω, τελικα πηγα μονο ως την 27η απο τις 36 πιστες του. Ενω το Μetal Slug 2 βρισκεται καθ οδον οπως ειπα, απο τις 18/4.

Ακομα υπαρχει το Street Hoop, το καλυτερο μπασκετακι στο ειδος του
ΕικόναΕικόνα
Προσφατα εστειλα ενα συνολικο σκορ ενω εχω απο το 2009 και τη μεγαλυτερη διαφορα ποντων σε εναν αγωνα(56-27).
Σημειωνω οτι ο δευτερος σκορερ με 26 ειναι ο κολλητος μου.
Εικόνα

Αυτα λοιπον, συνολικα 6 TG WR. Eσεις?
Άβαταρ μέλους
Nemo
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4798
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από Nemo »

Fotis_KFOR έγραψε:Μπράβο!!! ΕΠΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!! Άντε να ..... ξεφυτρώσει και άλλος ένας να τα δούμε όλα!!! :D
:roll: :mrgreen:
Nemo έγραψε:
Για να δοκιμασω να βαλω ετσι λιγο spice .....

Ilias 'c.l.sad' Florakis (clsad)
http://www.myspace.com/iliasflorakis
συμφωνα με τον ιδιο
67 WORLD RECORDS
(for now)
Original Commodore 64, Commodore 64 Emulation, PSX, MAME games
..Twingalaxies.com.

και ενα μεγαλο plus στο forum Twingalaxies.com εχει avatar τον Commodore64
Χαιρετω τον τριτο της παρεας ,πρωην συντακτη του Ram , και βαμμενο Commodora :)

Ν.
if" Imitation is the sincerest flattery",
imagine emulating ....
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Μetal slug 1 World Record (Twin Galaxies)

Δημοσίευση από Maddog »

clsad έγραψε:Καλησπέρα,
πέρασα για ένα "γεια" μετά από πρόσκληση ενός φίλους σας.

Η.
Χαιρετίζουμε και τον τρίτο Έλληνα παγκόσμιο πρωταθλήτη. Και εις ανώτερα σε όλους σας! :D
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Απάντηση