Tι παιζει με το DECO CASSETTE?

Όλα σχετικά με τον αγαπημένο μας emulator.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
nikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: 17 Απρ 2004 10:10

Tι παιζει με το DECO CASSETTE?

Δημοσίευση από nikos »

Παιδια χαιρετω,και καλη χρονια,εκ των υστερων!

Καπου πηρε το ματι μου για το DECO CASSETTE,απο το οποιο αναζητουσα,2 απο τα 6 συνολικα παιχνιδια που μου λειπουν (προσωπικη συλλογη)!
Το manhattan δεν το εχουν απο οτι λενε,και ψαχνω να μαθω αν υπαρχει το DECO KID/FLASH BOY!Iδιο παιχνιδι,απλα ειναι η οριζοντια και η καθετη version!
Προτιμω την δευτερη ,που ειχα παιξει,την καθετη,αλλα δεν βαριεσαι,ας υπαρχει και η οριζοντια!

Ξερει κανεις τιποτα? :shock:

Deco Cassette WIP

http://www.mameworld.info/
ΤΑ ΜΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΛΗΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ,ΑΦΟΥ ΕΞΟΜΟΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ "ΤΙΜΗΜΕΝΑ" ΤΑ GAELCO! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Tι παιζει με το DECO CASSETTE?

Δημοσίευση από Maddog »

Βλέπω πόσταρες και εκεί. Οπότε αν πάρεις απαντήσεις θα είναι από αυτούς.
Εμείς απλά διαβάζουμε ότι διάβασες και εσύ...δεν είμαστε mamedev για να ξέρουμε περισσότερα. :)
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
nikolas1960
Jr. Pacman
Jr. Pacman
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 01 Φεβ 2012 20:39

Re: Tι παιζει με το DECO CASSETTE?

Δημοσίευση από nikolas1960 »

Bασικα ο ιδιος ειμαι,αλλα για καποιο λογο,αποσυνδεθηκα,και οταν ξαναπροσπαθησα να συνδεθω,ανακαλυψα,οτι το αλτσχαιμερ με εχει χτυπησει!
Μεχρι να το θυμηθω,και το password,η το εμαιλ που ειχα γραφτει....... :(

Λοιπον στο ζουμι,ναι ποσταρα εκει βιαστικα,μολις το ειδε,αλλα μετα θυμηθηκα,η ηλικια ειπαμε,οτι κατα 99,99%,απαντηση σεν θα παρω!
Ειπα μηπως κατα τυχη,εχει ασχοληθει καποιος απο εδω,και εχει καμμια πληροφορια,μιας και μπορει να εχει αλλες επαφες,με τους mamedevs!
Τεσπα,κυριακη κοντη γιορτη,καποια στιγμη θα πουνε τι εχουνε,αλλα η αγωνια ειναι μεγαλη! :shock:
Απάντηση