ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΣ-ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ !?!

Όλα σχετικά με τον αγαπημένο μας emulator.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Θα το ρίξεις χύμα μέσα στο mameui32 :wink:
Για να καταλάβεις ότι όλα πήγαν καλά.κάτω από κάθε foto του παιχνιδιού θα υπάρχει όπως σου είπα ένα κατεβατό με διάφορες πληροφορίες σχετικά με το κάθε επιλεγμένο παιχνίδι.
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Μου άρεσε πολύ η απάντηση σου. Πάρα πολύ. Τελικά ανέβασα σε έναν tracker όλα τα mame που κατέβασα και την συλλογή του tomorrow και σαν απάντηση (λόγω του στόμφου και του κλίματος) σε όποιον ρώταγε γιατί υπάρχουν διπλά postara την δική σου. Εύχομαι να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε αυτό… (με το Nickname σου… κανονικό quote δηλαδή)
:shock: :lol: :lol: :lol:

Ενταξει, δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα, εξαλλου ο vag δεν καπνιζει, δεν θα του φερνουμε και τσιγαρα :lol:
Leave the gun. Take the cannoli.
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Χύμα στον ίδιο φάκελο που είναι και το executable του mame.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TallMan
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: 30 Απρ 2006 01:06
Τοποθεσία: Καπου μεταξυ Θεσσαλονικης Αθηνας Πατρας

Δημοσίευση από TallMan »

paspartoo έγραψε:
Μου άρεσε πολύ η απάντηση σου. Πάρα πολύ. Τελικά ανέβασα σε έναν tracker όλα τα mame που κατέβασα και την συλλογή του tomorrow και σαν απάντηση (λόγω του στόμφου και του κλίματος) σε όποιον ρώταγε γιατί υπάρχουν διπλά postara την δική σου. Εύχομαι να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε αυτό… (με το Nickname σου… κανονικό quote δηλαδή)
:shock: :lol: :lol: :lol:

Ενταξει, δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα, εξαλλου ο vag δεν καπνιζει, δεν θα του φερνουμε και τσιγαρα :lol:
:lol: ...Και με copyright αυτά που γράφει ο Vag στο φόρουμ πλέον! :lol:
Nα'χα αλλο ενα δεκαρικο!Μου τελειωσαν τα credit!

My animals slow! ;)

F1 πιστα στην Ελλαδα ρεεεεε!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Stavrosmp
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 21:39

Απο HD σε DVD

Δημοσίευση από Stavrosmp »

Καλησπερα...
θα ηθελα να με βοηθησει καποιος σε ενα θεματακι που εχω προβλημα...:?
Βασικα εχω κατεβασει 17gb rom's + την εφαρμοφη mame32 0.29.
Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πως μπορω να βαλω την εφαρμογη μεσα σε dvd + τα rom's για να μπορω να εχω και αλλου μαζι μου τα mame.
Ειχα δει παλιοτερα το περιοδικο tomorrow το οποιο ειχε δωσει 2 cd δωρο και στο καθενα υπηρχε η εφαρμογη ξεχωριστα και φυσικα διαφορετικα rom's.Προσπαθησα με διαφορους τροπους να το πετυχω μεσω ΝΕRΟ και μεσω αλλων εφαρμογων αντιγραφης αλλα ποτε δεν επαιζε η εφαρμογη γιατι φανταζομαι οτι να ριξεις τα rom's μεσα στο dvd ειναι κατι εντελως γελοιο.
Αν μπορει καποιος που το εχει κανει και εχει πετυχει πως γινεται για να λυσω επιτελους αυτην την χρονια απορια μου.. 8)

ΥΓ: Αν υπαρχει αυτη η απαντηση μεσα στο φορουμ ζητω συγνωμη αλλα ειμαι στην εργασια μου και δεν εχω τον χρονο να ψαξω.Οποτε ας ποσταρει το αντιστοιχο link εδω για να το διαβασω.
Άβαταρ μέλους
Agarwaen777
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 23:15

Δημοσίευση από Agarwaen777 »

Stavrosmp έγραψε: Ειχα δει παλιοτερα το περιοδικο tomorrow το οποιο ειχε δωσει 2 cd δωρο
Αίνιγμα τελικά το πόσα dvd είχε δώσει αυτό το περιοδικό… χαχχαχαχα Πάντως, έχω τα νούμερο, 1,2,3 και 4, άρα σίγουρα δεν ήταν δύο. Όπως λέω και λίγο πιο πριν πρέπει να ήταν 6!
Stavrosmp έγραψε: γιατι φανταζομαι οτι να ριξεις τα rom's μεσα στο dvd ειναι κατι εντελως γελοιο.
Εμένα πάλι δεν μου φαίνεται καθόλου γελοίο. Αντιθέτως αφού το πρόγραμμα είναι «portable» εννοώντας ότι δεν χρειάζεται εγκατάσταση, άρα γιατί να μην παίζει έτσι?!??!


Να δοκιμάσω να απαντήσω (αν και άσχετος). Ρίχνεις τα *.zip αρχεία (τα roms) μέσα στο φάκελο roms του φακέλου MameUI32 (του εξομοιωτή δηλαδή). Το dvd το γράφεις με NERO ή όποιο άλλο, δεν παίζει ρόλο. Δεν χρειάζεται να κάνει autorun! Όταν τελειώσει η εγγραφή, μπαίνεις στο φάκελο MameUI32 και βρίσκεις το αρχείο MameUI32.exe. Πατάς διπλό κλικ, ανοίγει ο εξομοιωτής και τέλος!

Καλύτερα να κάνεις και ένα shortcut (του MameUI32.exe ) στην επιφάνεια εργασίας για να μην τρέχεις κάθε φορά ;)

Αν δεν έχεις τον τελευταίο εξομοιωτή… κατέβασε τον από εδώ

Για να τα πάρουμε λοιπόν πάλι από την αρχή:
1) Κατέβασε τον εξομοιωτή που λέω από πάνω
2) Ακουλούθησε την διαδικασία που λέω στην αρχή της δημοσίευσης.
3) ENJOY!
4) Αν δεν δουλέψει μην βρίζεις… και sorry για το DVD (αλλά θα δουλέψει ;) )

Διάβασε την προηγούμενη σελίδα (τώρα είσαι στην 2/2, διάβασε την 1/2). Δεν χρειάζεται να διαβάσεις όλο το forum ;)
Θα βρεις όλες τις απαντήσεις που μπορεί να σε απασχολούν!


paspartoo έγραψε:
:shock: :lol: :lol: :lol:

Ενταξει, δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα, εξαλλου ο vag δεν καπνιζει, δεν θα του φερνουμε και τσιγαρα :lol:
χαχαχαχαχαχα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Agarwaen777 την 25 Ιαν 2009 00:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Stavrosmp
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 21:39

Δημοσίευση από Stavrosmp »

Agarwaen777 έγραψε:Αίνιγμα τελικά το πόσα dvd είχε δώσει αυτό το περιοδικό… χαχχαχαχα Πάντως, έχω τα νούμερο, 1,2,3 και 4, άρα σίγουρα δεν ήταν δύο. Όπως λέω και λίγο πιο πριν πρέπει να ήταν 6!
Ενταξει sorry το περιοδικο free ηταν που ειχε δωσει τα 2 cd..:mrgreen:
Agarwaen777 έγραψε:Εμένα πάλι δεν μου φαίνεται καθόλου γελοίο. Αντιθέτως αφού το πρόγραμμα είναι «portable» εννοώντας ότι δεν χρειάζεται εγκατάσταση, άρα γιατί να μην παίζει έτσι?!??!
Εννοω οτι απλα τα επιλεγεις οσα rom's θελεις και τα ριχνεις με το nero πχ μεσα στο dvd..εεεε ενταξει δεν ειναι και δυσκολο.. :?
Για την εφαρμογη ειναι το κολλημα μου.
Agarwaen777 έγραψε:Να δοκιμάσω να απαντήσω (αν και άσχετος). Ρίχνεις τα *.zip αρχεία (τα roms) μέσα στο φάκελο roms του φακέλου MameUI32 (του εξομοιωτή δηλαδή). Το dvd το γράφεις με NERO ή όποιο άλλο, δεν παίζει ρόλο. Δεν χρειάζεται να κάνει autorun! Όταν τελειώσει η εγγραφή, μπαίνεις στο φάκελο MameUI32 και βρίσκεις το αρχείο MameUI32.exe. Πατάς διπλό κλικ, ανοίγει ο εξομοιωτής και τέλος!

Καλύτερα να κάνεις και ένα shortcut (του MameUI32.exe ) στην επιφάνεια εργασίας για να μην τρέχεις κάθε φορά ;)

Αν δεν έχεις τον τελευταίο εξομοιωτή… κατέβασε τον από εδώ
Εχω τον τελευταιο εξωμοιωτη το γραφω κιολας..ετσι το σκεφτομουνα και
εγω οσο αναφορα την αντιγραφη.Μαλλον δεν καταλαβες κατι..οτι περναω
μεσα τον εξομοιωτη και ολα τα αλλα..δεν θα χρειαστει να γινει install?
Αν χρειαστει να γινει install φυσικα δεν γινεται μεσα στο dvd αλλα μεσα στο σκληρο του εκαστοτε pc και αυτο ειναι που δεν θελω να γινει γιατι
τα pc ειναι της εταιριας μου και θα με σκισουν ολιγον τι :mrgreen: :mrgreen:
Το θεμα λοιπον ειναι να ειναι ειδη install μεσα ο εξομοιωτης για να παιξει οταν πας να τον ανοιξεις..θα διαβασω και το υπολοιπο foroum και ελπιζω να βοηθηθω. 8)
Άβαταρ μέλους
Agarwaen777
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 23:15

Δημοσίευση από Agarwaen777 »

Stavrosmp έγραψε:
Εχω τον τελευταιο εξωμοιωτη το γραφω κιολας..ετσι το σκεφτομουνα και
εγω οσο αναφορα την αντιγραφη. Μαλλον δεν καταλαβες κατι..οτι περναω μεσα τον εξομοιωτη και ολα τα αλλα..δεν θα χρειαστει να γινει install?
OXI, στο γράφω καθαρά και ξάστερα με απλά ελληνικά :P :P :P είναι portable!!! (πολύ Ελληνικό έτσι? χιχιιχιχ). ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ INSTALL. Βάζεις τα αρχεία *.zip μέσα στο roms του emulator και μετά απλά πετάς όλο τον emulator (με τα roms) μέσα σε ένα DVD!

ΤΕΛΟΣ, ούτε install ούτε τίποτα. Διπλό κλικ πάνω στο .exe για να εξομοιώσει-παίξεις...

Αυτό σημαίνει "portable". ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ INSTALL ;)
Stavrosmp έγραψε:Αν χρειαστει να γινει install φυσικα δεν γινεται μεσα στο dvd αλλα μεσα στο σκληρο του εκαστοτε pc και αυτο ειναι που δεν θελω να γινει γιατι
τα pc ειναι της εταιριας μου και θα με σκισουν ολιγον τι :mrgreen: :mrgreen:
Πράγματι... ΑΝ γινόταν install θα γινόταν στον σκληρό. ΑΝ, που ΔΕΝ!
Stavrosmp έγραψε:Το θεμα λοιπον ειναι να ειναι ειδη install μεσα ο εξομοιωτης για να παιξει οταν πας να τον ανοιξεις..θα διαβασω και το υπολοιπο foroum και ελπιζω να βοηθηθω. 8)
επί του θέματος και αν αυτή είναι η μόνη σου απορία ΔΕΝ χρειάζεται να διαβάσεις τίποτα περισσότερο. Αυτό που πιθανόν ΔΕΝ κατάλαβες και ενδεχομένως πρέπει να ΜΑΘΕΙΣ είναι ότι υπάρχουν προγράμματα μικρά ή και μεγάλα που ανοίγουν κατευθείαν ΧΩΡΙΣ INSTALL.

Να φανταστείς ότι ακόμα και τα τελευταία παιχνίδια που υπάρχουν στην αγορά σήμερα κάποιοι τα zipάρουν και τα κυκλοφορούν σαν portable.

Δηλαδή παίζουν το Grand Theft AUTO - San Andreas (που είναι ένα DVD ολόκληρο όχι όπως τα παλιά MAME που είναι p.x. 30ΜΒ...) σε portable μορφή. Το έχουν σε ένα DVD και το βάζουν και παίζουν σε όποιο pc θέλουν ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ INSTALL!
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Το μοναδικό "ελάττωμα" που θα έχεις αν βάλεις το ΜΑΜΕ σε DVD είναι ότι δεν θα μπορείς να αλλάξεις τις ρυθμίσεις του emulator ή να σώσεις τυχόν αλλαγές σε παιχνίδια (πχ στα dipswitches).
Δεδομένου ότι οι βασικές ρυθμίσεις συνήθως είναι επαρκείς στο 99% των περιπτώσεων, δεν το θεωρώ σοβαρό μειονέκτημα.
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
Stavrosmp
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 21:39

Δημοσίευση από Stavrosmp »

Οντως φιλε Agarwaen777 δεν ειδα καθολου την λεξη portable καθως ειναι κατι που γνωριζω πολυ καλα τι ειναι αφου ειμαι τεχνικος pc και δουλευω σε μεγαλη εταιρια σταθερης τηλ και ιντερνετ.
OXI, στο γράφω καθαρά και ξάστερα με απλά ελληνικά Razz Razz Razz είναι portable!!! (πολύ Ελληνικό έτσι? χιχιιχιχ). ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ INSTALL. Βάζεις τα αρχεία *.zip μέσα στο roms του emulator και μετά απλά πετάς όλο τον emulator (με τα roms) μέσα σε ένα DVD!

ΤΕΛΟΣ, ούτε install ούτε τίποτα. Διπλό κλικ πάνω στο .exe για να εξομοιώσει-παίξεις...

Αυτό σημαίνει "portable". ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ INSTALL Wink
Πιστευω οτι με το "κραξιμο σου" μου ελυσες την απορια..οταν ειμαι δουλεια μερικες φορες τυφλονομαι και δεν τα διαβαζω ολα..μεχρι και ορθογραφικα λαθη κανω :!: :!: :!: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Κανονικά δεν θα έχει πρόβλημα, καλό θα ήταν όμως να υπάρχουν κάποια αρχεία απαραίτητα για την σωστή του λειτουργία στο DVD. Αυτά πρόχειρα από ότι βλέπω στον υπολογιστή μου είναι τα:
X:\Mameui32\mameui32.ini
X:\Mameui32\ini\mame32.ini
X:\Mameui32\ini\mame.ini
X:\Mameui32\cfg\default.cfg
Οπότε αφού τρέξεις και ρυθμίσεις το mame στον υπολογιστή σου, τσίμπησε τον απευθείας από εκεί σε δισκάκι. Αν κάποιο από τα παραπάνω λείπει ίσως να είναι δικό μου κατάλοιπο από παλαιότερες εγκαταστάσεις και να μην χρειάζεται... :wink:

Το tomorrow έβγαλε 6 dvds με τα τρία τελευταία να περιέχουν μόνο κάτι chds εάν θυμάμαι καλά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Agarwaen777
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 23:15

Δημοσίευση από Agarwaen777 »

ambu_dare έγραψε: Το tomorrow έβγαλε 6 dvds με τα τρία τελευταία να περιέχουν μόνο κάτι chds εάν θυμάμαι καλά.
Έτσι φαίνεται. Έχω τα 4 εκ των οποίων τα 3 πρώτα είναι τα παλιά παιχνίδια και από το 4 δεν δουλεύει σχεδόν τίποτα (πιθανόν το ίδιο να γίνεται και με το 5 και 6). Ίσως...
Άβαταρ μέλους
Stavrosmp
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 21:39

Δημοσίευση από Stavrosmp »

ambu_dare έγραψε:Κανονικά δεν θα έχει πρόβλημα, καλό θα ήταν όμως να υπάρχουν κάποια αρχεία απαραίτητα για την σωστή του λειτουργία στο DVD. Αυτά πρόχειρα από ότι βλέπω στον υπολογιστή μου είναι τα:
X:\Mameui32\mameui32.ini
X:\Mameui32\ini\mame32.ini
X:\Mameui32\ini\mame.ini
X:\Mameui32\cfg\default.cfg
Οπότε αφού τρέξεις και ρυθμίσεις το mame στον υπολογιστή σου, τσίμπησε τον απευθείας από εκεί σε δισκάκι. Αν κάποιο από τα παραπάνω λείπει ίσως να είναι δικό μου κατάλοιπο από παλαιότερες εγκαταστάσεις και να μην χρειάζεται... :wink:

Το tomorrow έβγαλε 6 dvds με τα τρία τελευταία να περιέχουν μόνο κάτι chds εάν θυμάμαι καλά.
Εκανα ολα τα παραπανω.
Πρωτα τα εβαλα τα roms και την εφαργογη στον εξωτερικο σκληρο μου,πηγα στην δουλεια και μολις πατησα να ανοιξει η εφαρμογη αρχισε να γινεται αποσυμπιεση ενω την ειχα κανει ειδη απο το σπιτι.Ευτηχως την σταματησα πρωτου περαστη στον σκληρο της εταιριας.Τα παραπανω αρχεια υπηρχαν και υπαρχουν κανονικα στον σκληρο μου.
Μετα εβαλα το dvd που εφτιαξα με τις οδηγιες του φιλου Agarwaen777 το μονο που γινοταν οποτε παταγα να ανοιξει η εφαρμογη ηταν να μου πεταει ERROR και να κολαει ολο το Pc.Εδω μπορει να παιζει και χαλασμενο δισκακι δεν ξερω..Το θεμα εινα που εκανα παλι λαθος #@$@@#$@%@!@@

:evil: :evil: :evil: :evil: :( :( :(
Άβαταρ μέλους
Agarwaen777
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 23:15

Δημοσίευση από Agarwaen777 »

Stavrosmp έγραψε:
Μετα εβαλα το dvd που εφτιαξα με τις οδηγιες του φιλου Agarwaen777 το μονο που γινοταν οποτε παταγα να ανοιξει η εφαρμογη ηταν να μου πεταει ERROR και να κολαει ολο το Pc.Εδω μπορει να παιζει και χαλασμενο δισκακι δεν ξερω..Το θεμα εινα που εκανα παλι λαθος #@$@@#$@%@!@@

:evil: :evil: :evil: :evil: :( :( :(
Υπάρχει ένα αρχείο το MameUI32.exe, που είναι ZIP - executable αρχείο. Αυτό με διπλό κλικ δημιουργεί έναν φάκελο με όνομα MameUI32. Αυτός ο φάκελος έχει πολλούς υποφακέλους μέσα. Ένας από αυτούς είναι εκείνος που έχει όνομα roms και μέσα έχει ένα και μοναδικό αρχείο με όνομα dir.txt.

Μέσα σε αυτόν τον φάκελο (τον roms) βάζεις μόνο *.zip αρχεία (τα roms). Ανοίγεις το Nero και του βάζεις να κάψει τον φάκελο MameUI32 (όπως είναι, δηλαδή μόνο ένα folder με το περιεχόμενο του). Όταν τελειώσει το κάψιμο, αν πας να ανοίξεις το DVD μέσα το μόνο που θα δεις είναι ένας φάκελος με όνομα MameUI32 και μέσα σε αυτόν όλα τα αρχεία συν το αρχείο MameUI32.exe (όχι το zip-exucatable, αλλά ένα άλλο που έχει για .ico (εικονίδιο) μία ΚΟΝΣΟΛΑ ΜΑΜΕ, είναι μπλε το φόντο με πορτοκαλί την κονσόλα. Για να είμαι σίγουρος ότι αυτό δουλεύει και για χάρη σου και μόνο το δοκίμασα μόλις τώρα! ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ PORTABLE (μου έμεινε και ένα DVD mame με τα αγαπημένα μου χιχιιχιχι)

Είμαι σίγουρος δε, ότι στο DVD αν βάλεις κατευθείαν το περιεχόμενο του MameUI32 folder πάλι θα δουλέψει κανονικότατα.

Δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα, τι έχεις κάνει λάθος. Αν είχες μπλέξει το αρχείο MameUI32.exe που είναι μέσα στο φάκελο MameUI32 με το αρχείο MameUI32.exe που είναι zip- executable... (μαυρόασπρο εικονίδιο) πως γίνεται να είχες βάλει τα *.zip μέσα στο roms??? (αφού δεν θα είχε δημιουργηθεί καν!)

Τι να πω... το μόνο που μένει είναι να κάνω video την διαδικασία... αλλά... μήπως παραείναι εύκολο για να κάνουμε tutorial για αυτό?! :( :( :(
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Άβαταρ μέλους
Stavrosmp
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009 21:39

Δημοσίευση από Stavrosmp »

Agarwaen777 έγραψε:Τι να πω... το μόνο που μένει είναι να κάνω video την διαδικασία... αλλά... μήπως παραείναι εύκολο για να κάνουμε tutorial για αυτό?!
Eνταξει οτι μπορει να κανω καποιο λαθος η βιαστικες κινησεις που να οδηγουν σε λαθος μπορει να γινεται.Καθεσαι και μου εξηγεις με ολοκληρο κειμενο πως να το κανω ακριβως και σε ευχαριστω γιατι το πετυχα και ειμαι οκ και στο τελος ριχνεις την ειρωνεια πιστευω οτι δεν ειναι αναγκη να κανεις κατι τετοιο.Η ενοτητα του φορουμ το γραφει οτι ειναι για παντελως ασχετους σε σχεση με το οτιδηποτε στο mame και ναι καλο θα ηταν για εναν που ειναι 40 ετων και δεν εχει την παραμικρη ιδεα γυρω απ'ολα αυτα να υπαρχει ενα video η εστω μια ενοτητα με εικονες για το πως γινεται.Τωρα αν θα την κανεις εσυ δεν ξερω.Τελος παντων το θεμα κλεινει εδω. 8)
Απάντηση