Ψήφος εμπιστοσύνης...

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Olorin »

Αποφασίστε για να ξέρω να κανονίσω τις εξόδους μου... :P

//Πέρα από την πλάκα, αν είμαι έξω εκείνη τη μέρα, θα προσπαθήσω να έρθω, αν και φροντίστε να μη με ξενυχτήσετε, γιατί θα πρέπει να το πάω σερί στο στρατόπεδο μετά... :cry:
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

20/21 του μήνα πάει και τελείωσε... ο άνθρωπος κανόνισε την άδεια του μετά από πολλούς μήνες πηξίματος και τρεχάλας, μας έκανε την χάρη να δεσμεύσει και ένα ΣΚ από αυτή για τις αγριομουτσουνάρες μας και γκρινιάζουμε και από πάνω;

Όποιος είναι ψοφίμι, δουλεύει, ψάχνει δικαιολογίες, βαριέται, έχει σοβαρό λόγο, είναι ερωτευμένος και κολλημένος στο αμόρε, διαδηλώνει, χτυπάει αυτόν που διαδηλώνει, δεν γουστάρει να δει τις φάτσες μας, κλπ δεν είναι υποχρεωμένος να παραστεί. Εγώ εκτός ΠΟΛΥ σημαντικού απροόπτου (καταστροφή του κόσμου κάτι τι) θα είμαι εκεί... Επιτέλους πια, έχουμε τόσο καιρό να δούμε το φιλαράκι μας, μεσανατολικό θα το κάνουμε;

Στο πρόγραμμα προβλέπεται πολύωρη καφεποσίαν (μέχρι μουχλιάσματος του καφέ) και φυσικά μετά θα προβλέπεται για όσους το επιθυμούν κρεατοφαγία στα συνηθισμένα πλαίσια των συναντήσεων μας. Πάλι το πρόγραμμα δεν είναι αυστηρό, θα έχει ανοικτές ώρες προσέλευσης ή αποχώρησης, τίποτα δεν θα είναι υποχρεωτικό ενώ εάν και εφόσον κάποιος προσκεκλημένος "χτυπήσει" σερβιτόρα είναι απόλυτα δικαιολογημένος (ακόμα και εάν αυτός είναι ο Grip), φτάνει να μην τον περιμένει η σύζυγος στο σπίτι (τότε θα χρειαστεί να πληρώσει τρεις φορές το αναμενόμενο μερίδιο του στην κρεατοφαγία και να κεράσει και τα κρασιά, για να λέμε ότι ήταν όλο το βράδυ μαζί μας και ότι ήταν η ψυχή της παρέας). Νομίζω ότι αυτά τα ολίγα είναι αρκετά για την ώρα. Σημεία συνάντησης μπορούν να είναι για τον καφέ είτε το κλασικό στην Καλλιθέα, αλλά εάν έχει καλό καιρό παίζει και το Θησείο, αυτά έχουν και τραίνο κοντά. Για κρεατοφαγία κρίνουμε αναλόγως την διάθεση και το που θα γίνει το πρώτο στάδιο της συνάντησης.

Όσοι συμφωνούν με τα παραπάνω όπως το αναφέρουν εδώ, όσοι διαφωνούν τους απαγορεύεται να απαντήσουν. :twisted:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Δημοσίευση από theoritikos »

Ambu συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για ότι λες.
Έχει πολύ καιρό να μας δει το παιδί, βάλε την ταλαιπωρία που τράβηξε με το αμάξι του και με τα περιστατικά του καλοκαιριού, δικαιούται λίγη ξεκούραση.
Εμείς, από την άλλη το κάνουμε μεσανατολικό ζήτημα για το αν θα μας δει ή όχι. Αν κάποιος δεν θέλει να έρθει ΔΕΝ είναι υποχρεωμένος να έρθει, άσε που έχουμε καιρό ακόμα μέχρι τις 20/21 (btw καλό μήνα!).
Εγώ όπως δήλωσα και ποιο πριν θα είμαι παρόν, ότι και αν γίνει.
In the beginning it was pong.....
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Εχμ,δεν είναι ανάγκη και να μαλώσουμε... :oops:
Μια πρόταση έκανα να συναντηθούμε γιατί έχω πολύ καιρό να σας δώ και μου 'λειψε η παρέα σας...:P

Ι agree with you Ambu 100%... :wink:

btw Καλό μήνα παιδιά και απο εμένα... :)
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Αν και είναι λίγο νωρίς ακόμη,(έχουμε ένα δεκαήμερο μπροστά μας...),να κάνουμε ένα συγκεντρωτικό για το πόσοι θα είμαστε... :?:
Ας ξεκινήσω με τον εαυτό μου....+1 λοιπόν
Σειρά όλοι οι υπόλοιποι... :wink:
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Δημοσίευση από theoritikos »

Εμένα με ξέχασες! :lol:
Οπότε +1 απο εμένα!
In the beginning it was pong.....
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

+3

Me, Myself & I :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Fotis_KFOR
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: 13 Οκτ 2004 00:55
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis_KFOR »

+1 και από εμένα κατά 99.9% (μην γίνει κάνα ξαφνικό χωσέ στη δουλειά μόνο)
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Fotis_KFOR έγραψε:+1 και από εμένα κατά 99.9% (μην γίνει κάνα ξαφνικό χωσέ στη δουλειά μόνο)
Όταν υπάρχει mame meating,τα πάντα νεκρώνουν... :mrgreen:
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

ο προεδρος μαρκαρησε τα ψηφοδελτια για να επανεκλεγει.........αισχος........απαραδεκτο....ανηκουστο

και ο αντιπροεδρος εκανε την παπια για να φανουνε εγκυρα τα ψηφοδελτια

θα τους καταγγειλω στο συντονιστικο οργανο του κομματος...και μετα καπακι στον μακη


:P :P :P :P

+1 μεσα
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

pepinos, εσύ έχεις μια σοβαρή ψύχωση με τα πολιτικά... :roll:
Τεσπά, με μια-δυό καλές μπούφλες και μερικές romz στο meeting θα στρώσεις... :twisted:

+0.99 από εμένα, γιατί αυτό το "+1 κατά 99.9%" του Fotis_KFOR μου ακούγεται πολύ σουρρεαλιστικό. :lol:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

αμμα λεω..αμμα ασχοληθω με την πολιτικη....ορκιζομαι στο συνταγμα και στους νομους... τα πρωην ουφαδικα να καταντησουν νυν mame μαγαζια :P :P
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

pepino παρέα με τον Ψαριανό σε κόβω να βρίζεις τα λαμόγια... :D
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

Whacker έγραψε:pepino παρέα με τον Ψαριανό σε κόβω να βρίζεις τα λαμόγια... :D
ψαριανο....τι μου θυμησεις...αξεχαστες οι ραδιοφωνικες εκπομπες του στο κλικ(εαν θυμαμαι καλα)
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
Badge
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 26 Απρ 2004 22:01
Τοποθεσία: Patissia, Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Badge »

+2 και από εμένα... γιατί υπάρχει περίπτωση να σύρω μαζί και τον Pater_Familias 8)
[size=75]A knight is sworn to valor, his heart knows only virtue, his blade defends the helpless, his might upholds the weak, his word speaks only truth, his wrath undoes the wicked.- [i] Knight's Code[/i][/size]
Απάντηση