Θυμηστε το ονομα ενος παιχνιδιου!

Όλα σχετικά με τον αγαπημένο μας emulator.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
nikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: 17 Απρ 2004 10:10

Θυμηστε το ονομα ενος παιχνιδιου!

Δημοσίευση από nikos »

Πολυ κλασσικο,ενας νιντζα προχωρα στο δασος και μαζι του εχει δυο σκιες πολεμιστες!

ΟΚ βρεθηκε!
ΝΙΝJA SPIRIT!
To Aλτσχαιμερ,δεν εχει προχωρησει πολυ! :lol:
ΤΑ ΜΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΛΗΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ,ΑΦΟΥ ΕΞΟΜΟΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ "ΤΙΜΗΜΕΝΑ" ΤΑ GAELCO! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Θυμηστε το ονομα ενος παιχνιδιου!

Δημοσίευση από Maddog »

Το σώζουμε ακόμα, έλα στο Ιατρείο μου να σου κάνω μερικά ηλεκτροσόκ. :mrgreen:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Θυμηστε το ονομα ενος παιχνιδιου!

Δημοσίευση από metalcandyman »

Παιχνιδαρα απο της λιγες το Ninja spirit.Μπορει να μην ειναι πολυ μεγαλο και να διαρκει ενα 20αλεπτο πανω κατω αλλα ειναι τοσο γεματο παιχιδι που φαινεται μεγαλητερο.Απο θεμα δυσκολιας ευκολο ειναι εκτος απο ορισμενα σημεια αλλα και οι αρχηγοι ειναι πολυ ευκολοι σε γενικες γραμμες και πολυ αργοκινητοι οι περισοτεροι.Ο τελικος με την μαγικη σφαιρα και της τηλεκατευθηνομενες ακτινες ειναι λιγο πιο δυσκολος απο τους αλλους αλλα οχι πολλα πραγματα.Γενικα ομως ειναι παιχνιδαρα και πολυ αγαπημενο μου.
Ενας λυκος δεν χανει ποτε τον υπνο του για της αποψεις των προβατων.
No metalcandyman,No Party
nikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: 17 Απρ 2004 10:10

Re: Θυμηστε το ονομα ενος παιχνιδιου!

Δημοσίευση από nikos »

Maddog έγραψε:Το σώζουμε ακόμα, έλα στο Ιατρείο μου να σου κάνω μερικά ηλεκτροσόκ. :mrgreen:
Mονο αμα δω τα GAELCO ΕΞΟΜΕΙΩΜΕΝΑ ΠΛΗΡΩΣ μπορει να επανελθω καπως! :lol:
ΤΑ ΜΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΛΗΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ,ΑΦΟΥ ΕΞΟΜΟΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ "ΤΙΜΗΜΕΝΑ" ΤΑ GAELCO! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Εικόνα
htsopelas
PacMan
PacMan
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 28 Δεκ 2012 14:33

Re: Θυμηστε το ονομα ενος παιχνιδιου!

Δημοσίευση από htsopelas »

metalcandyman έγραψε:Παιχνιδαρα απο της λιγες το Ninja spirit.Μπορει να μην ειναι πολυ μεγαλο και να διαρκει ενα 20αλεπτο πανω κατω αλλα ειναι τοσο γεματο παιχιδι που φαινεται μεγαλητερο.Απο θεμα δυσκολιας ευκολο ειναι εκτος απο ορισμενα σημεια αλλα και οι αρχηγοι ειναι πολυ ευκολοι σε γενικες γραμμες και πολυ αργοκινητοι οι περισοτεροι.Ο τελικος με την μαγικη σφαιρα και της τηλεκατευθηνομενες ακτινες ειναι λιγο πιο δυσκολος απο τους αλλους αλλα οχι πολλα πραγματα.Γενικα ομως ειναι παιχνιδαρα και πολυ αγαπημενο μου.

Πραγματικά παιχνιδάρα... δεν ξέρω εάν έχω άδικο αλλά πολλές φορές πιστεύω πως τέτοια παιχνίδια δεν θα ξαναβγούν ποτέ!
Απάντηση